Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

L'Eau Laura Ashley dla kobiet

L'Eau Laura Ashley dla kobiet

L'Eau marki Laura Ashley to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Eau został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są petitgrain, rozmaryn, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lawenda, goździk (roślina), jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i fasolka tonka.

Petitgrain Rozmaryn Cytryna Amalfi Mandarynka

Lawenda Goździk (roślina) Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau by Laura Ashley.

L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Ashley L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Ashley L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau marki Laura Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau marki Laura Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Fendi Fendi Yves Rocher Comme une Evidence Esteban Classic Chypre Montale Aoud Shiny Animale Instinct d`Animale Le Labo Iris 39 Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur DSH Perfumes Umber: Bois de Rose L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Taylor of London Delicate Freesia Faberlic Ivresse de L´amour