Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

L'Eau Laura Ashley dla kobiet

L'Eau Laura Ashley dla kobiet

L'Eau marki Laura Ashley to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Eau został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są petitgrain, rozmaryn, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lawenda, goździk (roślina), jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i fasolka tonka.

Petitgrain Rozmaryn Cytryna Amalfi Mandarynka

Lawenda Goździk (roślina) Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau by Laura Ashley.

L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laura Ashley L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laura Ashley L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau marki Laura Ashley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau marki Laura Ashley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Sisley Eau de Campagne Theo Fennell Theo Fennell Scent Sisley Eau du Soir 2007 Sisley Eau du Soir 2008 Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Jean Patou Adieu Sagesse DSH Perfumes Parfum de Grasse Carven Intrigue Long Lost Perfume Maroc Niven Morgan Jean Baptiste 1717 Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense