Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Sheikh Al Shuyukh Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Sheikh Al Shuyukh Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Sheikh Al Shuyukh Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sheikh Al Shuyukh marki Lattafa Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są agar (oud) i cedr; nutami serca są lawenda, szałwia i rozmaryn; nutami bazy są wetyweria i paczula.

Agar (oud) Cedr

Lawenda Szałwia Rozmaryn

Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheikh Al Shuyukh by Lattafa Perfumes.

Sheikh Al Shuyukh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Sheikh Al Shuyukh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Sheikh Al Shuyukh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheikh Al Shuyukh marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheikh Al Shuyukh marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Nemo Serge Lutens Cedre Valentino V pour Homme Serge Lutens Arabie Jacomo Jacomo for Men Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Chopard Chopard pour Homme Annick Goutal Sables Clive Christian No. 1 DSH Perfumes Oude Arabique Sonoma Scent Studio Incense Pure CnR Create Aquarius for Men