Marki » L » orientalne « Grupy

Shahariyaar  Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

agarowy
morski
Shahariyaar  Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shahariyaar marki Lattafa Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, kardamon, jabłko i rozmaryn; nutami serca są nuty morskie i tuberoza; nutami bazy są piżmo, agar (oud), cypriol i ambra.

Grejpfrut Kardamon Jabłko Rozmaryn

Nuty morskie Tuberoza

Piżmo Agar (oud) Cypriol Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shahariyaar by Lattafa Perfumes.

Shahariyaar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Shahariyaar , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Shahariyaar , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shahariyaar marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shahariyaar marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Annick Goutal Myrrhe Ardente Givenchy Oblique Rewind Lomani Cruiser for Men Pupa Puposhka Gold Coty Emeraude Oriflame Nomadic Ava Luxe No. 23 Tesori d`Oriente White Musk Rasasi Oudh al Suifi Van Cleef & Arpels Midnight in Paris LR LR Classics Singapore