Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ser Al Khulood Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Ser Al Khulood Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Ser Al Khulood Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ser Al Khulood marki Lattafa Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cukier i truskawka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Cukier Truskawka

Jaśmin Tuberoza

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ser Al Khulood by Lattafa Perfumes.

Ser Al Khulood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Ser Al Khulood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Ser Al Khulood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ser Al Khulood marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ser Al Khulood marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Lancome Tresor Chanel Allure Sensuelle Al-Rehab Lailat Al Omer Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Christian Dior Sweet Sun Donna Karan Donna Karan Gold Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Profumi del Forte Roma Imperiale Chiemsee Wildcard! DSH Perfumes Route d'Iris Rose en Bos Rose & Vines