Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

dymny
agarowy
Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

Raghba Wood Intense marki Lattafa Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Raghba Wood Intense został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cedr, drzewo gwajakowe, lukrecja i karmel; nutami serca są agar (oud), drzewo sandałowe, cukier i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy i kadzidło.

Cedr Drzewo gwajakowe Lukrecja Karmel

Agar (oud) Drzewo sandałowe Cukier Drzewo kaszmirowe

Ambra Piżmo Wanilia Mech dębowy Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Raghba Wood Intense by Lattafa Perfumes.

Raghba Wood Intense Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Cedrowe otwarcie powoduje że moje źrenice robią się olbrzymie, jestem po prostu w szoku. Przecież ja czuję Arso, mój ukochany, drzewno kadzidlany eliksir ! Dochodzi delikatnie słodki zapach, przez myśl od razu przechodzi Fille en Aiguilles Lutensa, jak można takiego wstępu nie kochać?! Jest dymnie, drzewnie, słodko... Słodko... Gesty karmel oblewa cedrowe bloki, jest tak gorący, że aż się dymi. Idąc tropem lejącego się karmelu natrafiamy na kolejne bloki drewna, zapominając że na początku w ogóle był tu cedr. Jest ciemniej, ale bardziej aksamitne... Może jednak łagodne? To mieszanina agaru, drzewa gwajakowego, łagodnego drzewa sandałowego i odrobiny lukrecji. Dochodzi aksamitna wanilia, a karmel natrafia na żywice i nie brnie już dalej w nieskończone. Taka mieszanka utrzymuje się przez cały dzień i to dosłownie cały ! Drzewne, kadzidlane(!), karmelowe, palone, waniliowe, złożone, drapieżne, bogate, orientalne. Dziękuję za brak piżma którego mam już dość... Dzięki temu jest sucho jak w stolarni, duszno jak w saunie (początek) i aksamitnie za sprawą wanilii z orientalnym akcentem.
Wspomniana wcześniej trwałość to ponad 12H przy pierwszych godzinach mocą dorównująca pierwszej wersji A*Men Muglera. Przyznam że mój nos na początku się buntował, trochę tego wszystkiego było za dużo. Teraz jestem w pełni zauroczony i każdego dnia zbieram kolejne komplementy... Od kolegów, w pracy ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Raghba Wood Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Raghba Wood Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Raghba Wood Intense marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Raghba Wood Intense marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Tann Rokka Kisu Jacomo Jacomo de Jacomo Crabtree & Evelyn Sandalwood Lorenzo Villoresi Alamut Reminiscence Eau de Patchouli Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive DSH Perfumes Michelangelo Arno Sorel Shaman Gold Chantecaille Kalimantan