Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn

Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn

dymny
agarowy
Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia Raghba Wood Intense Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

Raghba Wood Intense marki Lattafa Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Raghba Wood Intense został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cedr, drzewo gwajakowe, lukrecja i karmel; nutami serca są agar (oud), drzewo sandałowe, cukier i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy i kadzidło.

Cedr Drzewo gwajakowe Lukrecja Karmel

Agar (oud) Drzewo sandałowe Cukier Drzewo kaszmirowe

Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Raghba Wood Intense by Lattafa Perfumes.

Raghba Wood Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Raghba Wood Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Raghba Wood Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Raghba Wood Intense marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Raghba Wood Intense marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Rochas Absolu Rochas Desir Pour Homme Karl Lagerfeld Kapsule Woody Liz Claiborne Spark Seduction for Men Diesel Only The Brave Music Animation DSH Perfumes Vintage Patchouly Montale Louban Ralph Lauren Extreme Polo Sport Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Acqua Novara odo-res 79 Azzaro Azzaro Duo Men