Marki » L » orientalno - fougere « Grupy

Raghba Lattafa Perfumes dla mężczyzn

Mam: 1

ozonowy
Raghba Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

Raghba marki Lattafa Perfumes to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są irys, cytryna i werbena cytrynowa; nutą serca jest liść fiołka; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr i skóra.

Irys Cytryna Werbena cytrynowa

Liść fiołka

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Raghba by Lattafa Perfumes.

Raghba Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Raghba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Raghba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Raghba marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Raghba marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Iceberg Iceberg Effusion Man Puma Jamaica Man Guess Guess Suede Paul Smith Paul Smith London Men Bijan Bijan Men Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Nobile 1942 Aqua Nobile Yves Saint Laurent Jazz Prestige Grossmith Phul - Nana En Voyage Perfumes Poete de Carmel Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux Social Creatures Utopian