Marki » L » orientalno - fougere « Grupy

Raghba Lattafa Perfumes dla mężczyzn

Mam: 1

ozonowy
Raghba Lattafa Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

Raghba marki Lattafa Perfumes to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są irys, cytryna i werbena cytrynowa; nutą serca jest liść fiołka; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr i skóra.

Irys Cytryna Werbena cytrynowa

Liść fiołka

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Raghba by Lattafa Perfumes.

Raghba Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Raghba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Raghba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Raghba marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Raghba marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Carolina Herrera 212 Sexy Men Menard Menard for Men Lucky Brand Lucky You for Men Armand Basi Silver Nature Nobile 1942 Aqua Nobile Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Alain Delon Ad Alain Delon Classic Ted Lapidus Ted Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Ortigia Sicilia Ambra Nera Black Phoenix Alchemy Lab Dorian