Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Raghba Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Raghba Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Raghba marki Lattafa Perfumes to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), piżmo, wanilia, cukier, drzewo sandałowe i kadzidło.

Agar (oud) Piżmo Wanilia Cukier Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Raghba by Lattafa Perfumes.

24 Gold
Sharina
Kalemat
Bouquet Ideale

Raghba Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Mam ogromną słabość do arabskich pachnideł i pomimo kilku wpadek odkrywam te zapachy wciąż z wielkim zainteresowaniem, bo są inne i przede wszyskim cenię je za świetną trwałość i projekcję. Myślałam nad Raghbą od dłuższego czasu, ale strach przed wielbłądzim wydaniem oudu trzymał mnie z dala, aż w końcu powiedziałam sobie, że przecież do odważnych świat należy i nawet jak będzie źle to poznam coś nowego. Przyszedł do mnie własny flakonk z Bliskiego Wschodu i z miejsca mnie oczarował i on i ciemna ciecz w środku. Raghba otula, przymila się niczym puszyty rasowy kot,który kocha ludzi i jest typem kanapowca, nie pokazuje pazurków. Oud jest gładki,powiedziałabym taki oszlifowany i nie ma co się go obawiać. Jest tu słodko bez dwóch zdań, ale nie ma zacukrzenia i przede wszystkim nie ma chemicznej słodyczy jaka niestety pojawia się w wielu słodkich kompozycjach. Oud pięknie łączy się z cukrem waniliowym i jest to naprawdę wspaniale ujęte, bo nic tu nie jest agresywne i nie wali prosto w nos. Nosi się wyjątkowo przyjemnie i przede wszystkim zwraca uwagę. Warto mieć i warto się zapoznać szczególnie, że trwałość jest całodzienna.

Izabela
Izabela

Początkowo na mojej skórze Raghba nie umie zachować umiaru. Przywitała mnie ogromem słodyczy z cukrem na czele. Oud nieśmiało wyglądał, schowany za słodyczami.
Następnie kompozycja ewoluuje, słodycze nikną ustępując pierwszeństwa oudowi, który jest zaledwie oprószony waniliowym cukrem.
W tej postaci zbliżają się bardzo do Black Afgano. Całość staje się pozbawiona kantów, zgrzytów. Zapach otula jak najdelikatniejszy kaszmir.
Trwałość bardzo dobra.

Arttemiss
Arttemiss

Od oudu nadmiaru wybaw nas Panie!

Cywilizowany oud z ciemnym, podgrzanym lub nawet skarmalizowanym cukrem, sandałowcem i delikatnymi kadzidłami. Plus w miarę ewolucji perfum wysuwająca się na prowadzenie wanilia, w odsłonie bliższej rośliny (ususzonego strączka storczyka) niż cukru waniliowego. Ciemny, słodki, gęsty, mocny zapach. Przy czym ani oud nie jest ryczący, ani nadmiar słodyczy nie rokuje bliższej znajomości z insuliną. Raghba ma w sobie i umiar i elegancję, czyli to, czego zabrakło w poniekąd podobnym 24 Scent Story. Bez wątpienia to orient: słodki i ciężki, ale nie za koniecznie w typie najpopularniejszych arabskich perfum. No i ukryć się nie da - jest to zapach na bogato! Gdybym nie znała ich ceny, obstawiała bym jak nic dwukrotność tego, ile kosztują.

Myślałam że zmęczyłam się oudem lansowanym obecnie przez wszystkich i wszędzie. Lodówki i klapy w toalecie człowiek boi się otworzyć, żeby dziad nie wylazł i nie zaryczał. Podobnie miałam z zapachami słodkimi - ledwo nos się wychyli zaraz Ci do niego pchają karmelków wespół z owockami. I gdy myślałam że basta, że dłużej nie zdzierżę i jak nic przyjdzie mi rzucić się w objęcia kwiecia wołając "od oudu i słodyczy nadmiaru wybaw nas Panie!" poszczuto mnie Raghbą. Podle i podstępnie. Przepadłam. I przeprosiłam się tak z oudem, jak ze słodyczami. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że i wydanie oudu i ujęcie nut słodkich jest jak najbardziej wyjątkowe: piękne, zmysłowe, ciepłe i szlachetne.

Trwałość i projekcja duża, ewolucja niewielka, ale w tym przypadku to nie wada. Zdecydowany unisex, choć jak widzę Raghba ma też odmianę typowo męską.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Raghba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Raghba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Raghba marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Raghba marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Full Incense M. Micallef Gaiac Aquolina Black Sugar ScentStory 24 Gold Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Tobacco Vanille Bentley Bentley for Men Intense L`Artisan Parfumeur Caligna Calvin Klein Obsession Rouge Bunny Rouge Embers L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Lolita Lempicka Elle L'aime Serge Lutens Feminite du Bois Thierry Mugler A*Men Karl Lagerfeld Kapsule Woody Hermes L’Ambre des Merveilles L`Erbolario Dolcelisir Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Montale Intense Cafe Frapin 1270