Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Oud Al Mamlikah Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
agarowy
Oud Al Mamlikah Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Al Mamlikah marki Lattafa Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i kardamon; nutami serca są agar (oud), róża i skóra; nutami bazy są cedr, wanilia, szafran i paczula.

Kwiat pomarańczy Kardamon

Agar (oud) Róża Skóra

Cedr Wanilia Szafran Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Al Mamlikah by Lattafa Perfumes.

Oud Al Mamlikah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Oud Al Mamlikah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Oud Al Mamlikah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Al Mamlikah marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Al Mamlikah marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Gucci Gucci Eau de Parfum Tom Ford Tobacco Vanille Aqaba Aqaba Classic L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Avon Christian Lacroix Absynthe for Him DSH Perfumes Mahjoun 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Yves Rocher Aztek ID Parfums Kachgar Strange Invisible Perfumes Arunima