Marki » L » orientalne « Grupy

Miałem: 1

dymny
agarowy
Night Oud Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Night Oud marki Lattafa Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, agar (oud) i kadzidło.

Nuty drzewne Agar (oud) Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Oud by Lattafa Perfumes.

Night Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Night Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Night Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Oud marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Oud marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Montale Aoud Ambre Yves Rocher Venise Lucien Lelong Sirocco Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Jacomo Art Collection by Jacomo #02 Rasasi Shatha Al Oudh Ermenegildo Zegna Zegna Forte Keiko Mecheri Attar de Roses LR LR Classics Singapore