Marki » L » orientalne « Grupy

Musk Al Ghazal Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Musk Al Ghazal Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musk Al Ghazal marki Lattafa Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, agar (oud) i kadzidło.

Nuty drzewne Agar (oud) Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk Al Ghazal by Lattafa Perfumes.

Musk Al Ghazal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Musk Al Ghazal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Musk Al Ghazal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk Al Ghazal marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk Al Ghazal marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Lalique Lalique Le Parfum Avon Surrender Benetton Benetton Hot Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Demeter Fragrance Beeswax Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Houbigant Monsieur Musk Paolo Gigli Excentrique pour Femme Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Memoire Liquide Amour Liquide Norma Kamali Incense