Marki » L » orientalne « Grupy

Musk Al Ghazal Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Musk Al Ghazal Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musk Al Ghazal marki Lattafa Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, agar (oud) i kadzidło.

Nuty drzewne Agar (oud) Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk Al Ghazal by Lattafa Perfumes.

Musk Al Ghazal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Musk Al Ghazal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Musk Al Ghazal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk Al Ghazal marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk Al Ghazal marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Tous Tous Man The Body Shop Juba Perfume Oil Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Paolo Gigli Excentrique pour Femme Parfumerie Generale Cedre Sandaraque Fendi Theorema Esprit d`Ete Michel Germain Sexual Secret Men Donna Karan Essence Labdanum Christina Aguilera X Pose Stardust Guerlain Tonka Imperiale