Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Just Oud Boulevard  Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
agarowy
Just Oud Boulevard  Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Just Oud Boulevard marki Lattafa Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Just Oud Boulevard został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są szafran i kardamon; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są agar (oud), paczula, drzewo gwajakowe, cypriol, piżmo, ambra, wanilia i skóra.

Szafran Kardamon

Konwalia

Agar (oud) Paczula Drzewo gwajakowe Cypriol Piżmo Ambra Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Oud Boulevard by Lattafa Perfumes.

Just Oud Boulevard Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Just Oud Boulevard , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Just Oud Boulevard , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Oud Boulevard marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Oud Boulevard marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
L`Occitane en Provence Eau des Baux Guerlain Iris Ganache Reminiscence Patchouli Fred Hayman Touch With Love Ella Mikao Yujin Men Parfumerie Generale Bois Blond Lulu Guinness Cast A Spell Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Police Police Gold Wings D.S. & Durga Smoked Amber Esteban Cedre