Marki » L » orientalno - drzewne « Grupy

Just Oud Boulevard  Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
agarowy
Just Oud Boulevard  Lattafa Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Just Oud Boulevard marki Lattafa Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Just Oud Boulevard został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są szafran i kardamon; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są agar (oud), paczula, drzewo gwajakowe, cypriol, piżmo, ambra, wanilia i skóra.

Szafran Kardamon

Konwalia

Agar (oud) Paczula Drzewo gwajakowe Cypriol Piżmo Ambra Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Oud Boulevard by Lattafa Perfumes.

Just Oud Boulevard Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lattafa Perfumes Just Oud Boulevard , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lattafa Perfumes Just Oud Boulevard , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Oud Boulevard marki Lattafa Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Oud Boulevard marki Lattafa Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Issey Miyake Le Feu d'Issey Salvador Dali Laguna Homme L`Occitane en Provence Eau des Baux Cerruti Cerruti 1881 Black Estée Lauder Sensuous Halle Berry Halle Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Sonoma Scent Studio Tabac Aurea DSH Perfumes Vintage Patchouly Keiko Mecheri Musc Acqua Novara odo-res 79 Angel Schlesser Oriental Dream