Marki » L » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Via Lanvin Lanvin dla kobiet

Via Lanvin Lanvin dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Via Lanvin marki Lanvin to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Via Lanvin został wydany w 1971 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, nuty zielone, fiołek i aldehydy; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, narcyz, ylang-ylang, korzeń irysa i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Nuty zielone Fiołek Aldehydy

Goździk (roślina) Jaśmin Narcyz Ylang-ylang Korzeń irysa Konwalia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Lanvin by Lanvin.

Via Lanvin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Via Lanvin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Via Lanvin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Lanvin marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Lanvin marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Estée Lauder White Linen Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Annick Goutal Folavril Revlon Charlie Yves Saint Laurent Rive Gauche Light Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Floris Florissa Avon Imari Roberto Capucci Yendi Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette Vertigo Parfums Vertigo Gianfranco Ferre Ferre