Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Oxygene Homme Lanvin dla mężczyzn

Oxygene Homme Lanvin dla mężczyzn

ziołowy
Oxygene Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Oxygene Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Oxygene Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia

Oxygene Homme marki Lanvin to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Oxygene Homme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są dzięgiel, kolendra, Żywica jodłowa i cyprys; nutami serca są jałowiec i mirt; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Dzięgiel Kolendra Żywica jodłowa Cyprys

Jałowiec Mirt

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oxygene Homme by Lanvin.

Oxygene Homme Recenzje Perfum

Johnny Tetris
Johnny Tetris

Zapach tani. Przyjemny. Z charakterem. Kupiłem w ciemno i była to dobra decyzja. Nie spodziewajmy się, że wytrzyma nas w swoim uchwycie przez 8 czy 10 godzin, na mojej skórze utzymuje się 4 - 5h i jest to absolutny max. Potem kona gwałtownie, ale do końca zachowując "twarz". Oxygene jest świeżym ale nie wodnym, eterycznie ozonowym perfumem, co może sugerować zawartość flakonu. W kwestii flakonu, atomizer mógłby działać nieco sprawniej...
Zapach będzie się podobał raczej młodszym facetom, nie nudzi się i spokojnie można go aplikować w okolice szyi, nie terroryzując otoczenia od pierwszej chwili po użyciu.
Projekcja jest poprawna i tylko poprawna. Nie wiem co jest najbardziej wyczuwalne, nie mam nosa jak pies, więc moge tylko założyć, że pierwsze skrzypce grają tu kolendra i cyprys oraz syntetyczny aromat, który jednak sprytnie zlewa się z naturalnymi woniami pachnidła, nie odstraszając jak np. cała seria STR8.
Rekomendacja? Zdecydowanie tak - przy założeniu, że chcemy kupić coś, co nie powali oryginalnością ale z pewnością będzie się podobało. Bo ten zapach nie może się nie podobać.

perfumeholic88
perfumeholic88

Kupując damska wersje Oxygen zdecydowałam sie na męska wersje dla męża. 100ml zamknięte jest w trochę za dużej i za kanciastej buteleczce, ale niemniej podoba mi sie ten design. Sam zapach jest świezy, ale pisząc to słowo mam na myśli świeżość lasu iglastego po ulewnym deszczu. Bardzo mocno wyczuwam w Oxygen Homme igliwia, tudzież żywice jodłową i cyprys Jest wiec aromatycznie,świezo i leśnie. Mój mąż jednak stwierdził, ze zapach średnio mu sie podoba, bo czuje w nim nuty perfum ´´ dla starszych panów´´. Jednakże ja nic takiego tu nie wyczuwam i mnie zapach podoba się, choć nie tak jak wersja damska. Średnio trwały, a i projekcja mogłaby być większa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Oxygene Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Oxygene Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oxygene Homme marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oxygene Homme marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Nasomatto Black Afgano Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Dolce&Gabbana D&G Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Guerlain Vetiver Burberry London for Men Gucci Gucci pour Homme Kenzo Power Hermes Rocabar Givenchy Givenchy Gentleman Cartier Declaration d'Un Soir Lalique Encre Noire L`Occitane en Provence Eau des Baux Loewe Loewe 7 Lubin Le Vetiver Yves Rocher Homme Nature Oriflame Sir Avebury Chanel Antaeus Bvlgari Bvlgari Pour Homme