Marki » L » kwiatowe « Grupy

Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet

Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet

Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me! Love Edition Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Marry Me! Love Edition marki Lanvin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Marry Me! Love Edition został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Gorzka pomarańcza Czerwona porzeczka

Jaśmin Róża Magnolia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marry Me! Love Edition by Lanvin.

Incanto Bloom

Marry Me! Love Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Marry Me! Love Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Marry Me! Love Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marry Me! Love Edition marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marry Me! Love Edition marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Stella McCartney Sheer Stella Vera Wang Sheer Veil Lomani Cruiser for Women Trance Essence Abbey Rose L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Ormonde Jayne Sampaquita Paul & Joe Blanc Floris Stephanotis Joya Venom Henri Bendel Rare Mimosa Jennica Fleur de Nacre