Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Marry Me Lanvin dla kobiet

Marry Me Lanvin dla kobiet

Marry Me Lanvin dla kobiet Zdjęcia Marry Me Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Marry Me marki Lanvin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Marry Me został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, frezja i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Gorzka pomarańcza Frezja Brzoskwinia

Jaśmin Róża Magnolia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marry Me by Lanvin.

Donna Trussardi 2011
Radiance
Mercedes Benz for Her

Marry Me Recenzje Perfum

amanda
amanda

Jest dla mnie coś nieznośnego w tym zapachu.
Połączenie słodyczy z.. no właśnie z czym? z czymś gorzkawym?,goryczkowatym?,kwaskowatym?
To chyba gorzka pomarańcza idealnie psuje zapach.
Zresztą czy ja wiem? czy to wszystko złe jej przypisać?
Zapach po prostu bezpłciowy.Ni to pies ni wydra.
Nawet mój ulubiony jaśmin i frezje nie potrafią przebić się przez tę męcząco świdrowatą powłokę,która już przebiera miarkę i zaczyna "zajeżdżać" jakimś preparatem do mebli.Do podłogi? też się zgodzę.
Totalna porażka.
Jeśli kandydat na oświadczyny podarowałby to swojej przyszłej, to jego notowania migiem poleciały by w dół,chociaż miłość ponoć wszystko wybacza.

Lizbet
Lizbet

No dobra. Zanim zacznę, przypomnę tylko, że ludzie mają nosy wyczulone na inne nuty zapachowe, więc te same nuty możemy odbierać różnie i to jest piękne. I fascynujące.

Otwarcie. Znam ten zapach, co to, kurczę, wiem, zaraz... Tak! Tak pachnie kupa małego dziecka! Po chwili kupa się ulatnia i pozostawia nas z pastą do podłogi zmieszaną płynem do podłóg. Gdzieś w tle trochę frezji i cedru. Czy Lanvin aspiruje do awangardy perfumiarstwa? Jeśli tak, to jest na dobrym, wróć, ciekawym tropie.

Marry me! To dla mnie oda do rozwodu: nieprzespane noce z niemowlęciem, nigdy nie kończące się prace domowe, frustracja i zmęczenie. Ja się na coś takiego nie piszę, jednak wierzę w "żyli długo i szczęśliwie".

Nie! Nie! I nie!

kpnz
kpnz

Marry me! przypominają mi trochę echa Jeanne tej samej marki. Podobny rodzaj świeżości wyczuwalnej gdzieś w tle. Jednak tutaj jest bardziej treściwie, więcej nuty pudrowo-kwiatowej, zapach cięższy. Mimo swojej kategorii, nie nadaje się raczej na lato, prędzej wiosna-jesień. Nie powiem, żebym tu rozpoznała jakąś nutę zapachową, bo zapach raczej w większym stopniu syntetyczny. Jednak z tej marki wybrałabym Eclat d'Arpege.

agusia12321
agusia12321

Wyczuwalne nuty głowy czyli frezja, gorzka pomarańcza i brzoskwinia obiecują piękną, aromatyczną przygodę, a tymczasem im dalej tym gorzej. Po godzinie czuję tylko landrynkową słodkość, która spycha te perfumy wg. mnie na niski szczebel hierarchii w świecie perfumiarstwa.

Zakupowe okazje

Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Gift Set 0.17oz
42.00 USD
Lanvin Miniature Coffret Eclat D'Arpage Jeanne Lavin Couture Marry Me Jeanne Lanvin Me 5pcs
48.50 USD
Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
58.00 USD
Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Lanvin Marry Me Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Gift Set 2.5oz
59.00 USD
Lanvin Marry Me Coffret Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz Body Lotion 100ml 3.3oz Shower Gel 100ml 3.3oz 3pcs
Gift Set 1.7oz
86.50 USD
Lanvin Marry Me Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 100ml 3.3oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Marry Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Marry Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marry Me marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marry Me marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Nina Ricci Nina Britney Spears Believe Lancome Tresor Midnight Rose Giorgio Armani Si Versace Bright Crystal Lanvin Eclat d’Arpège Lacoste Joy of Pink Hugo Boss Deep Red Christian Dior Hypnotic Poison Marc Jacobs Daisy Van Cleef & Arpels Feerie Dolce&Gabbana D&G Light Blue Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Lanvin Jeanne Lanvin Couture Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Chanel Allure eau de parfum Moschino Moschino Funny! Burberry London Priscilla Presley Indian Summer