Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn

Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn

ziołowy
Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia

Lanvin L`Homme marki Lanvin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Lanvin L`Homme został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, neroli i bergamotka; nutami serca są pieprz, mięta, szałwia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Lawenda Mandarynka Neroli Bergamotka

Pieprz Mięta Szałwia Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lanvin L`Homme by Lanvin.

Latitude Longitude

Lanvin L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Lanvin L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Lanvin L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lanvin L`Homme marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lanvin L`Homme marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Hommage a L'Homme Kenzo Kenzo pour Homme Carolina Herrera 212 Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Creed Aventus Lalique Lalique Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Moschino Uomo? Lanvin L`Homme Sport Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Calvin Klein Obsession for Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris S.T. Dupont Passenger for Men Bvlgari Aqva Pour Homme Rochas Rochas Man Franck Olivier Eau de Passion Men Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir CoSTUME NATIONAL Costume National Homme