Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn

Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn

ziołowy
Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia Lanvin L`Homme Lanvin dla mężczyzn Zdjęcia

Lanvin L`Homme marki Lanvin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Lanvin L`Homme został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, neroli i bergamotka; nutami serca są pieprz, mięta, szałwia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Lawenda Mandarynka Neroli Bergamotka

Pieprz Mięta Szałwia Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lanvin L`Homme by Lanvin.

Latitude Longitude

Lanvin L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Lanvin L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Lanvin L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lanvin L`Homme marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lanvin L`Homme marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lalique Hommage a L'Homme Lalique Lalique Pour Homme Creed Aventus Moschino Uomo? Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Aqva Amara Franck Olivier Eau de Passion Men CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Bentley Bentley For Men Absolute Bvlgari Aqva Pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Diesel Fuel for Life Homme Versace Versace Man Oriflame Sir Avebury Rochas Rochas Man