Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jeanne Lanvin Lanvin dla kobiet

Jeanne Lanvin Lanvin dla kobiet

Jeanne Lanvin Lanvin dla kobiet Zdjęcia Jeanne Lanvin Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Jeanne Lanvin marki Lanvin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jeanne Lanvin został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są jeżyna, cytryna i gruszka; nutami serca są piwonia, frezja, malina i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Jeżyna Cytryna Gruszka

Piwonia Frezja Malina Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeanne Lanvin by Lanvin.

Jeanne Lanvin Couture
Gucci Eau de Parfum II

Jeanne Lanvin Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Recenzja Aelki skusiła mnie do poznania Jeanne. Perfumy są prześliczne, słodziutkie, zmysłowe a przy tym eleganckie i lekkie. Najwyraźniej czuję malinę (dojrzałą, słodką, soczystą, prosto z krzaczka) i frezję, reszta skrywa się w tle. Jest przyjemnie i uwodzicielsko. Bez cukru, bez pudru, żadnych mdłych nut. Uwiódł mnie.

Przez pierwszą godzinę wyczuwalne przez otoczenie. Wzbudzające zachwyt. Potem projekcja diametralnie przygasa. Czuję je na sobie do 4 godzin (jednak łagodnie), choć potrafią zaskoczyć i odezwać się po wielu godzinach. Ubrania cudownie pachną nawet na następny dzień.

Lanvin tworzy piękne, kobiece perfumy. Odnoszę jednak wrażenie, że są to wonie "pościelowe", do ponętnej koszulki nocnej i męskich ramion. ;-)

Aelka
Aelka

Ten zapach jest przepiekny. Delikatny,dosc trwaly. Malina jak najbardziej, czerwone owoce to w ogole strzal w dziesiatke w perfumach. Roza i frezja to czysta elegancja.Zapach jest lekki, z klasa, nie przytlacza, jest rzeski , niepudrowy. Radosc zycia :) Teraz wole ciezsze, orientalne zapachy, ale jeanne polecam zdecydowanie.

Lizbet
Lizbet

Delikatny zapach owocowy, kompocik z malinek i pożeczek z jednym plasterkiem cytryny, tak tylko do smaku. Przyjemny, bezpieczny, dla młodej osoby. Ale też nic specjalnego, taki avon dla homeopatów. Wyobraź sobie, że wlewasz do jednej butelki wszystkie perfumy avonu, a potem rozcieńczasz całość tysiąckrotnie.

Mimo to dałoby się go lubić, ale po jakiejś godzinie nie zostaje po nim najmniejszy ślad, szkoda pieniędzy.

gugusia
gugusia

Faktycznie przyjemny to idealny przymiotnik określający ten zapach. Mocno owocowy - głównie połączenie malin i jeżyn na lekko cytrusowej nucie serca. Na koniec maliny przegrywają walkę z piżmem i drzewem sandałowym. Myślę, że będzie on bezpiecznym zapachem na prezent. nie znam osoby, której by się nie podobał.
Niestety trwalością i projekcją nie grzeszy, dlatego ja już mu podziękuję.

vipek
vipek

Przyjemny, nieskomplikowany zapach idealny na cieplejsze, wiosenne dni. Jest owocowo, ale nie mdło. Owoce sprawiają wrażenie nie do końca dojrzałych, dzięki temu zamiast ogromnej ilości słodyczy mamy trochę kwaskowatości. Z drugiej strony jeżyny zawsze są trochę cierpkie w smaku i kwaskowate, więc może jednak są dojrzałe? :)
Zapach pozytywny, radosny, zasmuca jedynie jego trwałość- 3-4 godz i śladu po nim nie ma, a szkoda bo jest naprawdę uroczy.

ela812
ela812

Zapach ładny, owszem, ale zawiera jakąś drażniącą mnie nutę (nie umiem jej sprecyzować jeszcze, ale dojdę, co to za jedna, dojdę ;-) ), taką charakterystyczną dla tej marki.
Owoce, kwiaty, idealne na wiosenne spacery.
Miałam, z radością oddałam koleżance, która z kolei z radością ten zapaszek przygarnęła :-)

monika690
monika690

Zapach zagadka, inaczej pachnie na nadgarstku inaczej globalnie. Owszem jest słodki, ale nie przesłodzony, owocowy, kwiatowy i lekko piżmowy. Dla mnie taki optymistyczny i wesoły, fakt zapach typowo wiosenno- letni. Na nadgarstku pachniał bardziej cytrynowo- różanie i piżmowo, w teście globalnym moja skóra wybija drewno sandałowe i ciepły bursztyn w otoczeniu owoców i kwiatów. Zapach jest tak uniwersalny, że spodoba się prawie każdemu.

Ajsun
Ajsun

Prześliczny zapach malin z odrobiną jeżyn w wersji herbacianej, zwieńczonej ambrą i odrobiną piżma z drzewem sandałowym. Nie czuję gruszki ani poszczególnych kwiatów czy samej cytryny. Owocowy, herbaciany, słodki.
Zapach niesamowicie kobiecy i delikatny.
Wspaniały na wiosnę i lato, w jesień też może być.
Polecam wielbicielkom malin oraz lekkich zapachów.
Zbieram za niego wiele komplementów, głównie od mężczyzn. Szkoda, a może dobrze bo więcej dla mnie ;), że przez kobiety tak niedoceniany.

amanda
amanda

Malinki , jeżynki ja wszystkie was..pochłaniać chcę .
Chciałoby się powiedzieć po tak smakowitym wstępie , gdzie owoce są dojrzałe, bardzo miękkie wygrzane w słońcu i docukrzone w dość znacznym stopniu .
Cokolwiek można powiedzieć na temat tej słodyczy , to na pewno nie to , że jest ulepna mdląca czy coś w tym stylu , nie .
Słodycz jest z cytrynowym dodatkiem lekko cierpka świeższa , zresztą dalej zapach zmierza ku delikatnej cytrusowej świeżości.
Nie należy doszukiwać się w nich jakiejś głębii zapachowej .Zresztą i po co? , nie wszystko musi być kilku warstwowe , przenikać się , zaskakiwać a tym bardziej zapachy letnie i nieskomplikowane .
Jest wesoły optymistyczny taki z przymrużeniem oka

Jeanne Lanvin by Lanvin 3.61 out of 5 based on 40 ratings and 9 user reviews

Lanvin Jeanne Lanvin Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Lanvin Jeanne Lanvin Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Gift Set 3.3oz
103.00 USD
Lanvin Jeanne Lanvin Coffret Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz Body Lotion 100ml 3.3oz Shower Gel 100ml 3.3oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Jeanne Lanvin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Jeanne Lanvin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeanne Lanvin marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeanne Lanvin marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Salvatore Ferragamo Signorina Lanvin Jeanne Lanvin Couture Lalique Amethyst Estée Lauder Sensuous Kenzo L'Eau par Kenzo Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Le Monde Est Beau Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette La Perla J`Aime La Nuit Yves Rocher So Elixir Gucci Gucci Guilty Chanel Coco Mademoiselle Nina Ricci Nina Calvin Klein Obsession Night Woman Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Alien Essence Absolue Halle Berry Halle Lolita Lempicka Lolita Lempicka