Marki » L » « Grupy

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 9

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Filmy
Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Zdjęcia Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Eclat de Fleurs marki Lanvin to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eclat de Fleurs został wydany w 2015 roku. Eclat de Fleurs stworzyli Anne Flipo i Nicolas Beaulieu. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są jaśmin, róża i frezja; nutami bazy są białe piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka

Jaśmin Róża Frezja

Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat de Fleurs by Lanvin.

Chance Eau Tendre

Eclat de Fleurs Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Ładne, lekkie perfumy. Niczym bukiet świeżych kwiatów (głównie frezji) otulonych soczystą gruszką.
Widzę młodą, uśmiechniętą kobietę, ogród skąpany w promieniach słońca, cudowna woń kwiatów i drzew owocowych unosi się wokół...

Edit 30.09.2016; Perfumy układają się ładnie wyłącznie w temperaturze 20 - 22 stopni, przy słonecznej pogodzie. W wyższej temperaturze ulatniają się, w niższej natomiast ginie gruszka, wyczuwalne są drażniące nuty chemiczne.

asiaaa
asiaaa

Powąchałam.... i się zakochałam, piękny, kobiecy
i trwały, czuję go na sobie cały dzień. Przypomina chance eau tendre chanel, uważam jednak, że ten jest trwalszy, może dlatego że edp.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Eclat de Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Eclat de Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat de Fleurs marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat de Fleurs marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Tendre Lanvin Jeanne Lanvin Couture Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Givenchy Play For Her Versace Bright Crystal Versace Eros Pour Femme Eau de Toilette Nina Ricci Le Paradis de Nina Chanel Coco Eau de Toilette Lanvin Jeanne Lanvin Coty Vanilla Fields Giorgio Armani Armani Mania Chanel Chance Eau Fraiche Hermes Eau des Merveilles Atelier Cologne Grand Neroli Givenchy Live Irresistible Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Givenchy Very Irresistible Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Si