Marki » L » « Grupy

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Filmy
Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Zdjęcia Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Eclat de Fleurs marki Lanvin to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eclat de Fleurs został wydany w 2015 roku. Eclat de Fleurs stworzyli Anne Flipo i Nicolas Beaulieu. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są jaśmin, róża i frezja; nutami bazy są białe piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka

Jaśmin Róża Frezja

Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat de Fleurs by Lanvin.

Chance Eau Tendre

Eclat de Fleurs Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Ładne, lekkie, kobiece perfumy. Niczym bukiet świeżych kwiatów (głównie frezji) otulonych soczystą gruszką.
Widzę młodą, uśmiechniętą kobietę, ogród skąpany w promieniach słońca, cudowna woń kwiatów i drzew owocowych unosi się wokół...

Najładniej rozwijają się w ciepłe, lecz nie upalne dni. Pięknie i długo pachną na ubraniach.

asiaaa
asiaaa

Powąchałam.... i się zakochałam, piękny, kobiecy
i trwały, czuję go na sobie cały dzień. Przypomina chance eau tendre chanel, uważam jednak, że ten jest trwalszy, może dlatego że edp.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Eclat de Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Eclat de Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat de Fleurs marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat de Fleurs marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Chanel Coco Eau de Toilette Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Kenzo Kenzo Amour Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Black Opium Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Chanel Chance Eau Fraiche Hermes Eau des Merveilles Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Atelier Cologne Grand Neroli Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Burberry My Burberry Bvlgari Omnia Crystalline Gucci Gucci Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Chanel Allure eau de parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her