Marki » L » « Grupy

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet

Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Filmy
Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Zdjęcia Eclat de Fleurs Lanvin dla kobiet Zdjęcia

Eclat de Fleurs marki Lanvin to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eclat de Fleurs został wydany w 2015 roku. Eclat de Fleurs stworzyli Anne Flipo i Nicolas Beaulieu. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są jaśmin, róża i frezja; nutami bazy są białe piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka

Jaśmin Róża Frezja

Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat de Fleurs by Lanvin.

Chance Eau Tendre

Eclat de Fleurs Recenzje Perfum

asiaaa
asiaaa

Powąchałam.... i się zakochałam, piękny, kobiecy
i trwały, czuję go na sobie cały dzień. Przypomina chance eau tendre chanel, uważam jednak, że ten jest trwalszy, może dlatego że edp.

Eclat de Fleurs by Lanvin 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Eclat de Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Eclat de Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat de Fleurs marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat de Fleurs marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vera Wang Look Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Pacifica Tuscan Blood Orange Victorio & Lucchino Hombre Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Masaki Matsushima Masaki Art Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Love & Toast Persimmon Plum Jennifer Lopez Love & Glamour Andrea Maack Smart