Marki » L » kwiatowe « Grupy

Eclat d`Arpege Limited Edition Lanvin dla kobiet

Eclat d`Arpege Limited Edition Lanvin dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Eclat d`Arpege Limited Edition marki Lanvin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eclat d`Arpege Limited Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i brzoskwinia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Brzoskwinia

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat d`Arpege Limited Edition by Lanvin.

Eclat d`Arpege Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat d`Arpege Limited Edition marki Lanvin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat d`Arpege Limited Edition marki Lanvin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Romeo Gigli G Gigli Halloween Halloween 2005 Liz Claiborne Realities Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Avon Urban Flowers Paris Creed Fantasia de Fleurs Jessica McClintock Jess Loewe I Loewe You Tonight DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Revillon Detchema Eclectic Collections Moonstruck