Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

White Lanoe dla kobiet

White Lanoe dla kobiet

White Lanoe dla kobiet Zdjęcia

White marki Lanoe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. White został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simone Schmelzer. Nutami głowy są liczi, Śliwka i gruszka; nutami serca są fiołek, mak, jaśmin i mimoza; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, wanilia i drzewo tekowe.

Liczi Śliwka Gruszka

Fiołek Mak Jaśmin Mimoza

Ambra Fasolka tonka Wanilia Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White by Lanoe.

White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lanoe White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lanoe White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White marki Lanoe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White marki Lanoe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paris Hilton Just Me s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Rochas Reflets d'Eau de Rochas Banana Republic Jade Givenchy Oblique Play Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Ulric de Varens Mini Pretty Prescriptives Calyx Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil S. Cute Q. Panda InStyle Sex In The City Lust Oriflame Sun