Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tropiques Lancome dla kobiet

Tropiques Lancome dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

tropikalny

Tropiques marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tropiques został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są Żurawina i malina; nutami serca są czarna porzeczka, kwiat mango i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Żurawina Malina

Czarna porzeczka Kwiat mango Jaśmin

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tropiques by Lancome.

Tropiques Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tropiques, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tropiques, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tropiques marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tropiques marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caron Eaux de Caron Forte Paul Smith Paul Smith Story Armand Basi Lovely Blossom Kenzo 7:15 AM in Bali Lancome Aroma Sun Jacadi Jacadi Garcon Fiorucci Fiorucci Love You Eclectic Collections Arouse Ulric de Varens Mini Varens 31 Marc de la Morandiere Ayako Garage GRG Royal Apothic Venetian Grove