Marki » L » szyprowe « Grupy

Trophee Lancome dla mężczyzn

Trophee Lancome dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Trophee Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Trophee Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Trophee marki Lancome to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Trophee został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są petitgrain, cytryna amalfi, lima i bazylia; nutami serca są lawenda, jaśmin i liść laurowy; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Petitgrain Cytryna Amalfi Lima Bazylia

Lawenda Jaśmin Liść laurowy

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trophee by Lancome.

Acqua di Parma Colonia
Eau d'Ikar

Trophee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Trophee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Trophee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trophee marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trophee marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Chanel Pour Monsieur Jovoy Paris Chypre Decleor L`original Creed Erolfa Creed Green Valley Mark Buxton English Breakfast Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Animale Animale Roberto Capucci Capucci Pour Homme Amway Quixotic Amouage Memoir Woman