Marki » L » szyprowe « Grupy

Trophee Lancome dla mężczyzn

Trophee Lancome dla mężczyzn

Trophee Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Trophee Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Trophee marki Lancome to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są petitgrain, cytryna amalfi, lima i bazylia; nutami serca są lawenda, jaśmin i liść laurowy; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Petitgrain Cytryna Amalfi Lima Bazylia

Lawenda Jaśmin Liść laurowy

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trophee by Lancome.

Trophee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Trophee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Trophee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trophee marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trophee marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Solange Azagury-Partridge Cosmic Guerlain Cherry Blossom Glittering Mauboussin Emotion Divine Accord Parfait The Noir & Bergamote Ormonde Jayne Ormonde Man Roja Dove Unspoken Lancome Sagamore Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Frank Los Angeles Frank No.3 Parfums 06130 Lys Detaille Aeroplane Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow