Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Mam: 1

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Sheer Fragrance marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tresor Sheer Fragrance został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są pieprz, bergamotka i ostrokrzew; nutami serca są róża, frezja i nuty kwiatowe; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Pieprz Bergamotka Ostrokrzew

Róża Frezja Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Sheer Fragrance by Lancome.

Tresor Sheer Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Sheer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Sheer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Sheer Fragrance marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Sheer Fragrance marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Clinique Clinique Happy Smile Click Lilly Pulitzer Squeeze Burberry Burberry Summer Women 2009 Molinard Les Fruits: Mure Girard Bali Sunrise Parfums Berdoues 1902 Violette Filles des Iles Floral Pettilant Next Just Pink Bloom Victoria`s Secret Endless Love Bjorn Borg Love All Hot Pink Jeanne Arthes Sexy Me No2