Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Mam: 1

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Sheer Fragrance marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tresor Sheer Fragrance został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są pieprz, bergamotka i ostrokrzew; nutami serca są róża, frezja i nuty kwiatowe; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Pieprz Bergamotka Ostrokrzew

Róża Frezja Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Sheer Fragrance by Lancome.

Tresor Sheer Fragrance Recenzje Perfum

Tresor Sheer Fragrance by Lancome 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Sheer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Sheer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Sheer Fragrance marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Sheer Fragrance marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Paradise Ralph Lauren Ralph Cool Lancetti Etre Special Edition IV Oriflame Air L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Novae Plus White Gold Avon Chic in Black Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty O Boticario Glamour So...? So...?Exciting Revlon Love Her Madly Rendezvous Renato Balestra Diamante Nero