Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Mam: 1

Tresor Sheer Fragrance Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Sheer Fragrance marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tresor Sheer Fragrance został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są pieprz, bergamotka i ostrokrzew; nutami serca są róża, frezja i nuty kwiatowe; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Pieprz Bergamotka Ostrokrzew

Róża Frezja Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Sheer Fragrance by Lancome.

Tresor Sheer Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Sheer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Sheer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Sheer Fragrance marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Sheer Fragrance marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Christian Dior Dior Addict 2 Tommy Hilfiger True Star Exte J`S Exte Pop Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Roberto Verino VV Tropic Perfumer`s Workshop Samba MDCI Parfums Peche Cardinal Rasasi Hope Esprit Celebration Happy Vibes for Her LR LR Classics Santorini Jean Patou Nacre