Marki » L » kwiatowe « Grupy

Tresor Sheer Eau De Printemps Lancome dla kobiet

Tresor Sheer Eau De Printemps Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny
Tresor Sheer Eau De Printemps Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Sheer Eau De Printemps Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Sheer Eau De Printemps Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Sheer Eau De Printemps marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tresor Sheer Eau De Printemps został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są klementynka, czerwona porzeczka i czarna porzeczka; nutami serca są kwiat brzoskwini, kamelia i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Klementynka Czerwona porzeczka Czarna porzeczka

Kwiat brzoskwini Kamelia Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Sheer Eau De Printemps by Lancome.

Tresor Sheer Eau De Printemps Recenzje Perfum

Tresor Sheer Eau De Printemps by Lancome 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Sheer Eau De Printemps marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Sheer Eau De Printemps marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Versace Blonde Liz Claiborne Lucky Number 6 Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Yardley White Satin Paul Sebastian Casual Worth Dans la Nuit Fragrances of Ireland Inis Arose Bruno Acampora Jasmin A Perfume Organic White Magik Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Basile Basile Young