Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet

Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition marki Lancome to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża i malina; nutami serca są liść czarnej porzeczki, piwonia, jaśmin i różowy pieprz; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i wanilia.

Róża Malina

Liść czarnej porzeczki Piwonia Jaśmin Różowy pieprz

Piżmo Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition by Lancome.

Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Midnight Rose La Coquette Limited Edition marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera 212 Avon Today Etro Musk Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Roberto Verino Verino Pour Homme Pino Silvestre Pino Blue Byredo Rose Noir Montale Aoud Velvet Lacoste Femme de Lacoste Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow CnR Create Capricorn Jovan Musk