Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet

lekko korzenny
Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Midnight Rose Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Midnight Rose marki Lancome to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Tresor Midnight Rose został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są róża i malina; nutami serca są jaśmin, piwonia, liść czarnej porzeczki i różowy pieprz; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i wanilia.

Róża Malina

Jaśmin Piwonia Liść czarnej porzeczki Różowy pieprz

Piżmo Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Midnight Rose by Lancome.

Jeanne Lanvin Couture
Amethyst
She Wood
Parisienne

Tresor Midnight Rose Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Długo czekałam z recenzją bo to zapach który "potrzebuje czasu aby nas oswoić".
Dla mnie jest magiczny i taki jakby dla wróżek i elfów. Pachnie mi malinami, ale takimi mrocznymi, tajemniczymi.
Nie ma w sobie żadnej banalności i podobieństwa do malinowych cukierków czy przetrworów. Ta mroczność sprawia, że maliny są tutaj zupełnie nie jadalne, jakby z daleja krzyczały "my jesteśmy trujące".
W odbiorze tego zapachu dużą uwagę przyciąga wrażenie jakby wilgoci, mi ewidentnie kojarzą się z malinami ukrytymi w gęstych leśnych zaroślach. Sam krzak jest pieczołowicie pielęgnowany przez leśne wróżki i strzeżony przed ludźmi.
Teraz bardzo mnie zachwyca i intryguje jego złożoność i właśnie ta tajemniczość.
Polecam wiele testów.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Słodki, wilgotny, lepki i duszny jak powietrze w lipcową noc. Nie mogę jednak powiedzieć, że mi się nie podoba – jest bardzo młodzieńczy, a jednak elegancki. Orzeźwiająco owocowy, ale i dojrzale pudrowy. Najbardziej chyba czuć tu malinę i jaśmin. Myślę jednak, że wyrazu „Rose” nie powinno być w nazwie zapachu – ja róży nie czuję tutaj w ogóle, ale to i lepiej. Trwałość dobra – aromat towarzyszył mi przez cały dzień, czyli jakieś 11-12 godzin.

Emma Watson jako twarz zapachu jest absolutnie trafiona - jest dokładnie taka jak on. Młoda i świeża, a jednak dojrzała i konsekwentna (w porównaniu ze swoimi rówieśniczkami znanymi jedynie z licznych afer, romansów i wyzywającego stylu bycia).

china_doll
china_doll

Zacznę od nazwy: obok Tresora to to nie stało. Nie znajdziemy tu tej charakterystycznej pylistej brzoskwini z różą, po za tym to jest propozycja raczej dla młodszych odbiorców. Moim zdaniem człon Tresor w nazwie perfum powinien zostać pominięty, a pozostać tylko Midnight Rose, chociaż może jeszcze lepiej by było Midnight Raspberry?
Ponieważ róża tutaj owszem jest, ale zdecydowanie przyćmiona przez malinę z cukrem, oraz soczek z czarnej porzeczki. Zapach od początku jest słodki, a w miarę rozwoju staje się jeszcze słodszy, bo do głosu dochodzi wanilia.

Trwałość całkiem niezła, ok. 8 godzin, projekcja na początku całkiem spora, stopniowo się zmniejsza, pod koniec czuć tylko blisko skóry.

Zapach jest bardzo młodzieżowy i wesoły. Mnie tak jak go_go_yubari przyszła na myśl Escada. I w żadnym razie nie uważam go za zapach ciężki i na zimne pory roku. Dla mnie jest on odpowiedni na wiosnę i lato, szczególnie na lato. Jeśli będę miała własny flakonik, to też (cytując moje poprzedniczki) będę się nimi zlewać ;D

Buteleczka jest cudowna-uwielbiam ten kolor. Gdybym miała dobrać zapachowi jakiś kolor, to temu przypisałabym własnie fioletowy ( a może to siła sugestii?)

Ogólnie zapach jest bardzo fajny, wyraźnie jednak widać, że zysk jest najważniejszy-stąd pewnie w nazwie ,,sprawdzony" Tresor. Chociaż tak jak wspomniałam, z klasykiem nie ma nic wspólnego i miłośniczki protoplasty mogą doznać szoku.

Emkakaemka
Emkakaemka

słodki ale nie duszący zapach. Raczej dla młodej kobiety niż pani po 40-ce. Pachnie owocowo, jest to rodzaj ciepłego, otulającego zapachu.
Bardzo nienachalny ale wyczuwalny i rozpoznawalny przez otoczenie. Nie zmienia się z czasem co jest jego olbrzymią zaletą, bo po kilku godzinach nadal pachnie tak samo pięknie.
Idealny na randki - bardzo podoba się znajomym mężczyznom.

yillya
yillya

Jako fanka Kenzo Flower In The Air i malin w perfumach, postanowiłam rozejrzeć się za czymś o podobnym składzie, ale bardziej wyrazistym, na wieczór. Wybór padł na Midnight Rose. Przeskanowałam wzrokiem nuty oraz opinie i zabrałam się za testowanie. Od razu spodobał mi się flakonik, kampania i cena.

Jeśli chodzi o sedno, czyli zapach:
Jest bardzo przyjemny. Słodki i faktycznie cięższy od Flower in the air. Początek jest intensywnie malinowy, jak w "Malinowym Chruśniaku". ;) Na próżno jednak doszukiwać się tutaj świeżutkich malin zerwanych prosto z krzaka o chłodnym poranku. Takie znajdziemy w Kenzo. Maliny które serwuje nam Lancome leżą już jakiś czas w koszuku, na pełnym słońcu. Zapach jest przez to lekko duszący, ale nie męczy (przynajmniej mnie, podejrzewam że jego zbyt obfita aplikacja może to zmienić). Naprawdę ciężko mi wychwycić tutaj pojedyncze nuty (oprócz wspomnianej maliny). Wiem tylko, że nie czuję róży. Jest ona obecna chyba tylko na uroczym flakoniku, w nazwie i w nutach. Mając na sobie Midnight Rose nie czułam jej prawie wcale.

Im dłużej zapach gościł na mojej skórze, tym robił się cieplejszy. Pod koniec coraz mocniej czuć piżmo.

Myślę, że jest to ciekawa propozycja na jakiś niezobowiązujący wieczór w gronie znajomych albo nawet na co dzień, do pracy. Jest bezpieczny, mało kontrowersyjny. Jednak ma w sobie coś takiego, że chcę go mieć.

Trwałość: 5-6 godzin
Projekcja: przez 2- 3 godziny duża, później słabnie

perfumeholic88
perfumeholic88

Róża ze słodką maliną i minimalnym dodatkiem różowego pieprzu. Na początku mi się to podobało, ale potem okazało się, że nic więcej się nie dzieje i zapach na mnie się nie rozwija, wciąż pachnie tak samo. Jest trochę słodko, trochę jagodowo, ale jednak wtórnie. Przypomina mi Amethyst Lalique tylko, że w nim czuję nutę szamponu owocowego, a Tresor Midnight Rose jest pozbawiony tej dziwacznej i nieładnej nuty. Wychwytuję też lekkie podobieństwa to Elle YSL tyle, że bez paczuli. Generalnie jest ok, to miły zapach na codzień i na wieczór, ale mnie niczego nie urwał.

Li
Li

Długo nie mogłam rozpracować, co z tym zapachem jest 'nie tak'. Kupiłam go siostrze na 17 urodziny, po gruntownych (jej) testach nadgarstkowych. Zapach podoba jej się bardzo, pasuje do niej, mi podczas pierwszego zetknięcia się z nim również przypadł do gustu.
Problem zaczął się później.
Za każdym razem, kiedy siora go używa, mam wrażenie, jakby oblepiała mnie ciężka chmura, która blisko podłogi, podstępnie przemieszcza się z jej pokoju do mojego, żeby mnie zadusić. Po prostu. Nie mogłam też do końca rozpracować, co właściwie czuję, ale już ogarniam, że to ta malina. I to jest malina podszyta bardzo ciężkim i bardzo długim, kwiecistym i gęstym ogonem, sprawiającym, że maliny zaczynam sobie mimowolnie wyobrażać jako owoce o rozmiarze i wadze przeciętnej dyni. Mój osobisty koszmar. Co ciekawe, zapach podoba mi się, wąchany raz na baaaaardzo długi czas, oczywiście nie na sobie. Problem zaczyna się, kiedy muszę się z nimi stykać na co dzień. Na szczęście siostra również ma je za perfumy ciężkie, więc po początkowej fazie zachwyconego nadużywania, obecnie używa ich okazjonalnie, na wieczór, w chłodne pory roku. Zdecydowanie uważam je za zapach na chłodniejsze pory roku i nie na dzień! A w lecie, jak sądzę, naprawdę mogą udusić postronne ofiary, a może i nawet noszącego.

Róży, wbrew nazwie, prawie tu nie wyczuwam. Jak dla mnie nie są to typowe słodziaki, raczej mam wrażenie jakiegoś chłodu, jakim podszyty jest ten zapach. Nie mogę im za to zarzucić braku trwałości, kiedy siostra ich użyje i wyjdzie, ja wyczuwam ten zapach w powietrzu jeszcze przez bardzo długi czas. Na skórze siedzą cały dzień, stopniowo tracąc na intensywności i łagodniejąc.

Dla porządku zaznaczę, że sama jestem prawie 10 lat starsza od właścicielki perfum. ;)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Przyjemny i młodzieńczy.
Wg mnie Tresor Midnight Rose to zapach owoców - malin i porzeczek oraz delikatnej róży. Są wdzięczne, niezobowiązujące, raczej codzienne.
Mają bardzo dobrą trwałość i przeciętną projekcję.
Dla delikatnych nosów.

ela812
ela812

Wiem, że jestem w tzw. mniejszości, ale ja też mogłabym się nimi zlewać, cytując niektóre moje poprzedniczki (gardenio, go go yubari - do dna!!! ;-) )
Ten zapach bardzo, ale to baaaardzo mi się podoba. Tak już mam, że w czas ciepłej wiosny i letnich upałów tęsknię do takich właśnie owocowych zapachów, słodkich, beztroskich, przywołujących wakacyjne skojarzenia. I te perfumki takie właśnie są. W moim mniemaniu, nie roszczą sobie one pretensji do ambitnego kilera, choć nazwa mogłaby na to wskazywać. Ale wiemy, że nazwy nie zawsze są adekwatne do zawartości, nawet jeśli ich twórcy, pomysłodawcy i spece od marketingu myślą inaczej.
Moje serce zdobyła tu przede wszystkim słodka malina, który to owoc kocham miłością wzajemną i dozgonną. Różę czuję w kompozycji, ale raczej jako doskonałe uzupełnienie maliny i porzeczki, niż wybijający się indywidualny akcent. Dlatego zapach nie skręca w kwiatową stronę, lecz pozostaje cały czas w rejonach owocowych. Są to owoce bardziej w postaci gęstego nektaru niż rozwodnionego kompotu i to mi się w nich bardzo podoba. Mroku tu żadnego nie ma, ale nie przeszkadza mi to, bo nie sugerowałam się nazwą. Dodatkową zaletą jest trwałość perfum i uroda flakonika. Więcej nie oczekiwałam i pewnie dlatego uniknęłam rozcarowania :-)

fraupilz
fraupilz

Na początku miła róża, zmieniająca się z biegiem czasu w coraz bardziej nieznośnego pudrowatego piżmoszczura, albo raczej szturmującego różowego piżmowoła, który przejadł się malinami z cukrem. Najlepszą, choć bezsłowną recenzję wydała Ićka, która uparcie wylizywała swoim pumeksowatym językiem spryskane Tresorem miejsce na moim przedramieniu, jakby chciała oczyścić mnie z każdej molekuły tego okropieństwa.

(Ta recenzja oczywiście odnosi się tylko do tego, jak Tresor ułożył się na mojej skórze, bo może na czyjejś innej ułoży się zupełnie inaczej i nie wpłynie na koty).

Kwiatowo – owocowy z przewagą truskawek. Przez krótką chwilę pojawia się brzoskwiniowa puchatość i miękkość klasyka, ale bardzo szybko znika i pozostaje tania, sztuczna, truskawkowo – cytrusowa baza. Trwałość niestety dość dobra.

marta2210
marta2210

Te perfumy to było moje największe rozczarowanie.

Piękny flakon, piękny kolor, piękna nazwa, i piękna Emma. Wyobrażałam sobie zapach z klasą, trochę tajemniczy, trochę wieczorowy. Jednym słowem coś dla mnie, kandydat na Signature Scent którego poszukiwałam.
Zamówiłam perfumy w ciemno, i równie szybko się ich pozbyłam.

Pierwsze psiknięcie- i skojarzenie z malinowym kisielem.
Ale kisiel nie jest ani wieczorowy, ani tajemniczy, ani seksowny. Doskonale nadaje się dla piętnastolatki która chce pachnieć po prostu słodko. Tylko że zapach strasznie przypomina mi wodę malinową z YR. Taką wodę można dostać za 40 złotych (100 ml)
Po Lancome spodziewałam się czegoś więcej niż okropnego ulepa.
Róży nie czuję w ogóle, i nie wierzę że ona tam jest.

Czuję się trochę oszukana, ponieważ po tej całej oprawie można było spodziewać się czegoś innego.

Ostatecznie wszystko czego oczekiwałam po tym zapachu znalazłam w Loli Marca Jacobsa która paradoksalnie zamknięta jest w paskudnej butelce.
Mam nauczkę żeby nie oceniać zapachu po flakonie.

kasia7bhp

Poprawka do ostatniego komentarza. Te perfumy ewidentnie wyczuwalne są w cieplejsze dni.
Dziś koleżanka z pracy zapytała 'a cóż tak ładnie pachnie malinami na korytarzu ;-) " choć ja wolała bym różą ;-)

kasia7bhp

W poszukiwaniu zapachu gdzie dominuje róża skusiłam się na zakup tych perfum.
Po psiknięciu nadgarstka czuję zapach przez kilka chwil, czytając opinie na temat tych perfum jestem zawiedziona że nie mam tak fajnych odczuć jak pozostali użytkownicy. Podejrzewam że drażni mnie nuta maliny i liścia czarnej porzeczki... a róża gdzieś na końcu tli jej się zapach. zapach utrzymuje się krótko i blisko ciała ;-(

amanda
amanda

Początek zapachu to dla mnie w tył zwrot i ucieczka od tego owocowego ulepu z wielką porcją cukru , który natychmiastowo przypomina granatową kulę B.Spears Midnight Fantasy .
Po początkowej malinie w kilogramach cukru ,słodycz a raczej jej nadmiar wycofuje się.
Na szczęście im dalej tym przyjemniej. Zaczyna robić się faktycznie bardziej night i można ruszać z nimi niekoniecznie w ciemną noc.

Chociaż powiem szczerze spodziewałam się czegoś więcej,odkrywcze nie są ani tym bardziej intrygujące. Północna róża szczerzy maliną, która przed chwilą tarzała się w cukrze.Ładne,ale takie pospolite,bardziej lolitkowate niż kobiece.
Ale i tak bardzo je lubię , bo kocham malinkę rownież w perfumach.

elczyk
elczyk

Może się narażę, ale ja nie lubię tej kompozycji.
W pierwszej chwili po rozpyleniu, rzeczywiście kojarzy się z fioletową Jeanne L. i fioletowym Lalique, ale po 10 min. zaczyna wychodzić na wierzch paczula i jaśmin w proporcjach, których mój nos nie akceptuje. Bardzo trwałe.

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Wow =D
To jest coś.Po powąchaniu tego zapachu od razu poprawił mi się humor (a był ponury zimowy dzień)
Moja mama natomiast lubi go dopiero gdy się trochę rozwinie ; )
Róża jest naprawdę bardzo tam wyczuwalna po prostu nie wiem jak opisać to cudeńko ; )
W mojej kolekcji perfum flakon wygląda naprawdę super =)

Zapach otrzymuje +9/10 ,a flakon 9/10

gardenia
gardenia

Hi hi.Mam dokładnie tak samo.Mogłabym się nimi tez oblewać:)Obliczony na zysk lekko sztucznawy jagodowo-piżmowy słodziak dla małolat,a ja,już pani lekko dojrzała baaardzo to lubię.Może to ma to coś?Jest w każdym razie bardzo trwałe i po prostu przyjemne.No i ta ładna flaszeczka:)

go_go_yubari
go_go_yubari

Pierwsza reakcja: o fu, Escadowy ulepek. Druga reakcja: ale kurde, muszę je mieć. Jest słodko do bólu zębów. Wtórnie do potęgi n-tej. Ale za to jak pięknie, jak bogato i intensywnie. Zapach trwa na skórze godzinami, a obłok, wręcz chmura perfum otacza nosiciela gęstą mgłą.

Nie wiem gdzie tu Rose, nie wiem gdzie Midnight. Spodziewałam sie czegoś mroczniejszego (o ja naiwna), czegoś dojrzalszego, a dostałam ulep dla nastolatek. Pozbawione klasy, ale to nic. I tak będę się nimi zlewać.

Zakupowe okazje

Lancome Tresor Midnight Rose eau de parfum tester for women 2.5 oz
Lancome Tresor Midnight Rose eau de parfum tester for women 2.5 oz
EDP Mini 0.2oz
53.99 USD
Tresor Variety by Lancome 4 Piece Mini Variety Set With Tresor .2 oz Tresor In Love .17 oz Tresor Lumineuse .2 oz Tresor Midnight Rose .17 oz And All Are eau de Parfum Minis for Women
55.99 USD
Tresor Midnight Rose by Lancome Eau de Parfum Spray 1.7 oz New Packaging for Women
56.65 USD
73.79 USD
Tresor Midnight Rose Perfume by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
Tresor Midnight Rose Perfume by Lancome, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
73.99 USD
Tresor Midnight Rose by Lancome Eau de Parfum Spray 2.5 oz New Packaging for Women
74.00 USD
Sephora.com, Inc.
83.00 USD
Lancome Tresor Midnight Rose 2.5 oz Eau de Parfum Spray
Lancome Tresor Midnight Rose 2.5 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Midnight Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Midnight Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Midnight Rose marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Midnight Rose marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain La Petite Robe Noir Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Alien Jimmy Choo Jimmy Choo Lancome La Vie Est Belle Thierry Mugler Alien Essence Absolue Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Black Opium Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Christian Dior Dior Addict Givenchy Hot Couture Lanvin Eclat d’Arpège Givenchy Organza Lolita Lempicka Si Lolita Givenchy Ange ou Demon Kenzo Kenzo Amour Moschino Cheap & Chic I Love Love Nina Ricci Ricci Ricci Christian Dior Hypnotic Poison