Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet

Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet

Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor In Love La Coquette Limited Edition marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tresor In Love La Coquette Limited Edition został wydany w 2012 roku. Tresor In Love La Coquette Limited Edition stworzyli Dominique Ropion i Veronique Nyberg. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, gruszka i nektarynka; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Różowy pieprz Gruszka Nektarynka

Jaśmin Róża Fiołek Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor In Love La Coquette Limited Edition by Lancome.

Tresor In Love La Coquette Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor In Love La Coquette Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor In Love La Coquette Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor In Love La Coquette Limited Edition marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor In Love La Coquette Limited Edition marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Create Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Calvin Klein Eternity Summer 2007 Avon Island Vibe Ineke Chemical Bonding Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Andy Warhol Marilyn Rose Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Revlon Love Her Madly Rendezvous Marella Ferrera Marella Ferrera