Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tresor In Love Lancome dla kobiet

Tresor In Love Lancome dla kobiet

Tresor In Love Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor In Love Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor In Love Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor In Love Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor In Love Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor In Love marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tresor In Love został wydany w 2010 roku. Tresor In Love stworzyli Dominique Ropion i Veronique Nyberg. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, gruszka i nektarynka; nutami serca są jaśmin, róża z taif, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Różowy pieprz Gruszka Nektarynka

Jaśmin Róża z Taif Fiołek Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor In Love by Lancome.

Lancome Tresor Eau Legere Sheer

Tresor In Love Recenzje Perfum

chjena
chjena

Nuty Tresor i wersji In Love są stosunkowo podobne, nawet kolorystycznie, ale flanker zdecydowanie odmłodzono. Wycięto goździkowo-kremową wkładkę charakterystyczną dla Sophii Grojsman, w zamian wrzucono modny różowy pieprz, a starą dobrą morelę zastąpiono nowoczesną nektarynką. Jako, że żadna ze mnie fanka klasyka, ta kastracja całkiem mi odpowiada. Powstał zapach wesoły, optymistyczny, idealny dla młodych kobiet, natychmiastowo wywołujący uśmiech na twarzy.

Tresor In Love jest jak szczeniaczek: wszystkich zachwyca, nie sposób go nie pokochać. Nie zmienia to faktu, że - chociaż zazwyczaj właściciele bardzo tego nie chcą - każdy piesek musi w końcu dorosnąć. W zasadzie to dobrze, bo przecież wychowywanie zwierzątka to całkiem sporo pracy... ten wywód zoologiczny zmierza do tego, że nie sposób (a przynajmniej ja nie potrafię) nosić non stop takich przemiłych perfum. No co ja poradzę, że czasem trochę zołza jestem...

china_doll
china_doll

Bardzo udana, lżejsza interpretacja Tresora.
Najbardziej wyczuwalny jest duet brzoskwini (oczywiście nieobranej ze skórki) z różą. W tle jaśmin i piżmo. Całość jest lekko pylista, czy przykurzona, ale nie jest to określenie negatywne. Jest to charakterystyczny ,,tresorowy" akcent.

Zapach cały czas daje o sobie znać, nawet po kilku godzinach możemy go wyczuć nie przykładając nosa do nadgarstków. Trwałość jest bardzo przyzwoita, tak około 8 godzin.

Najbardziej pasuje mi na ciepłe dni wiosenne i jesienne, także na lato, ale nie na upały.

Buteleczka jest ładna i prosta, czarna różyczka dodaje uroku.

Daję kciuk w górę, może kiedyś nawet kupię. Najbardziej polecam kobietom, które szukają czegoś romantycznego, oraz tym, którym podoba się klasyczny Tresor, ale jest dla nich za ciężki.

Karina505
Karina505

Dostalam w prezencie i na poczatku jakos w zachwyt nie wpadlam. Zapach nie brzydki, ale tez nic specjalnego, raczej byl mi obojetny. Uzywalam od czasu do czasu, az w koncu w polowie butelki mi sie znudzily i odstawilam na ponad rok do szuflady.
Tej zimy jakos same mi w rece wpadly... Zastanawiajac sie co z nimi zrobic uzylam ich kilka razy i... zaczelam te perfumy lubic. Nie wiem, moze to zalezy od pory roku, bo ja zdecydowanie wole je zima.
Zapach ciekawy, bardzo spojny, pierwsza faza to nektarynka i mocny rozowy pieprz (ktory zreszta uwielbiam), a po jakims czasie zapach staje sie lzejszy, pojawia sie fiolek i bardzo delikatnie wyczuwam jasmin. Trwalosc w miare dobra.

Neferiten
Neferiten

Zapach nie należy no moich ulubionych. Nie mogę powiedzieć, że mi się wyjątkowo nie podoba, albo że jest męczący. Raczej jest obojętny. Czuję w nim głównie różę i ten nieszczęsny pieprz, który zamiast dodawać smaczku, najzwyczajniej przeszkadza (przynajmniej w moim odczuciu). Niby świeży, niby delikatny i romantyczny ale ta nuta pieprzu... Nosząc je nie czuję się wyjątkowo ani elegancko. Nijak po prostu. Na szczęście mam tylko 5ml miniaturkę więc nie ma problemu:).

Joskelyn
Joskelyn

Dlugo szukalam perfum z takiej kategorii do swojej kolekcji i znalazlam je w sumie zupelnie przypadkiem, wymieniajac sie w ciemno ;) Tresor in love to zapach slodki, optymistyczny, radosny, ale przy tym przyciągajacy uwage. Niby to tylko wesole pobrzmiewanie brzoskwini i rózy, ale chyba przez ten rozowy pieprz i pizmo w tle nabiera charakteru, nie przytlacza nadmiarem słodyczy. Pulsuje, migoce, wibruje (żyje!), otacza nosiciela (;)) delikatna mgielką, a nie ciagnacym ogonem - lubie takie zapachy. Nie ciazy nade mna, nie dominuje, ale jednak nie mam watpliwosci, ze pachne ;)

Bardzo mi pasuje na wiosne. Dla mnie to idealny randkowy zapach - kojarzy sie z zauroczeniem, flirtem - nazwa "in love" jest bardzo adekwatna do zawartosci tego uroczego flakonu. Zbiera komplementy od mezczyzn ;)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Tresor In Love zakupilam po wczesniejszej probie poprzednika, - Tresor'a.
No wiec Tresor In Love, Mile Panie, to odmlodzona wersja Tresor'a. Temat kompozycji podobny - roza i brzoskwinia, ktore przekomarzaja sie, a w tle pobrzmiewa nutka kwiecistej slodyczy.
Tresor In Love wyroznia nieco swiezszy - owocowy poczatek. Nuta glowy to istne owocowe szalenstwo z odrobinka finezji. W nucie glowy fiolek i roza koncza te radosne psoty i zapach staje sie nieco powazniejszy, ale wciaz lzejszy (co nie oznacza niewyczuwalny!) od poprzednika. Baza to sama przyjemnosc i spokoj - pizmo i drewno cedru dodaja mu powagi i tak wyglada dzien z Tresor In Love.
Tresor In Love jest nienachalny; jest wspanialaym zapachem, to tak jakby w oryginaly Tresor tchnieto swiezosc i echo dojrzewajacych owocow.
Jak dla mnie - wspaniala wariacja dostojnego Tresora!
Polecam!
Trwalosc i moc bardzo dobra, a buteleczka to prawdziwe dzielo. Klasyczna, prosta, a apaszka z rozyczka sugeruje romantyczne doznania!
Rewelacja!

Zakupowe okazje

37.11 USD
Lancome Tresor In Love Eau De Parfum for women 1 oz
Lancome Tresor In Love Eau De Parfum for women 1 oz
Gift Set 25oz
40.75 USD
Lancome Mini Gift Set I. Tresor in Love Miracle Hypnose Tresor Poeme Eau De Parfum 0,25 oz Eau De Parfum 3 x 0,2 oz Eau De Parfum 0,2 oz
FragranceX.com
57.00 USD
Lancome Tresor In Love Eau de Parfum Spray, 1.0 fl oz
Lancome Tresor In Love Eau de Parfum Spray, 1.0 fl oz
62.99 USD
Tresor In Love by Lancome Eau de Parfum Spray 2.5 oz New Packaging Tester for Women
FragranceX.com
Lancome Tresor In Love Eau de Parfum Spray 1.7 fl oz
Lancome Tresor In Love Eau de Parfum Spray 1.7 fl oz
Gift Set 0.16oz
69.50 USD
Lancome The Best Of Lancome Fragrances Miniatures Coffret Hypnose Miracle Poeme Tresor Tresor In Love 5pcs
72.99 USD
Lancome Tresor In Love Eau de Parfum Spray 2.5 fl oz
94.50 USD
Lancome Tresor In Love Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Lancome Tresor In Love Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor In Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor In Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor In Love marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor In Love marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Chanel Allure eau de parfum Thierry Mugler Innocent Christian Dior J`adore Chanel Chance Eau Fraiche Cacharel Noa Chloe Chloe Eau de Parfum Yves Rocher Vanille Noire Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Jimmy Choo Jimmy Choo Lancome Tresor Midnight Rose Guerlain Insolence Eau de Parfum Ghost Ghost Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Amour Hermes Eau des Merveilles Viktor&Rolf Flowerbomb Donna Karan DKNY Chanel Coco Mademoiselle Nina Ricci Nina