Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet

ozonowy
wodny
Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Eau de Parfum Lumineuse marki Lancome to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tresor Eau de Parfum Lumineuse został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutę głowy stanowi pralina; nutami serca są róża damasceńska i liść fiołka; nutami bazy są wanilia, piżmo, nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Pralina

Róża damasceńska Liść fiołka

Wanilia Piżmo Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome.

La Vie Est Belle
Anais Anais Premier Delice

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Recenzje Perfum

arli
arli

Piękny wyrazisty zapach słodki z nutą drzewno-kwiatową
i jeszcze czymś co odczuwam jako tytoń a może to piżmo?. Lepszy on klasycznego Tresor gdyż delikatniejszy i dla osób w każdym wieku. Trwałość bardzo dobra.

Malutka100
Malutka100

Nie znam klasycznego zapachu Tresor więc nie mam porównania jak na jego tle wypada Lumineuse.

Tresor l’eau Parfum Lunmineuse to zapach słodki i kwiatowy. Połączono w nim słodycz pralin z aromatem kwiatów- róży i fiołka. Podczas gdy róża całkiem wyraźnie dochodzi tu do głosu, tak fiołek jest dla mnie niewyczuwalny.
Dzięki takiemu połączeniu zapach nie jest jednostajnie, spożywczo słodki. Róża nadaje tej słodyczy pewniej szlachetności, powabu i klasy.
Rzeczywiście jest to zapach wpisujący się w obecne trendy, w którym dominują słodkie kompozycje. Mnie to jednak nie przeszkadza, bo właśnie takie mi się podobają.
Uważam, iż mimo wszystko ilość cukru jest tutaj wyważona i na pewno nie przyprawia o ból głowy.
Tresor Lumineuse jest zapachem radosnym, kojarzy mi się z latem, słońcem i beztroską. Z pewnością wprawia mnie w dobry nastrój.

Miałam okazję tesować Tresor la nuit i ta wersja podoba mi się jeszcze bardziej. Niemniej jednak Lumineuse również z chęcią nabyłabym do swojej kolekcji.

tofik1984
tofik1984

Tresor Lumineuse dla mnie pachnie ... marchewką. Zaskakujące, ale pomimo już kilkunastu testów niemal jedyne co wyczuwam to marchewka. Nie mówię że jest to brzydki zapach, wręcz przeciwnie, taki fajny i intrygujący.
Marcheweczka świeżo starta na tarce, w tle czuć wyraźnie piżmowe podbicie i ewentualnie róże, ale ta róża to jakaś taka sztuczna i niemal zupełnie przytłumiona przez marchewkę.
W każdym razie ciekawy zapach, raczej gorzkawo-słodki a jednocześnie soczyście świeźy.

kfjat
kfjat

Niesamowicie wyrazisty zapach róży, piękny!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Eau de Parfum Lumineuse marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Eau de Parfum Lumineuse marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Manifesto Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Lancome Hypnose Chanel Chance Eau Fraiche Lancome La Nuit Tresor Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Guerlain L'Instant de Guerlain Yves Saint Laurent Manifesto L’Eclat Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Givenchy Ange ou Demon Lancome Tresor Midnight Rose Hermes Eau des Merveilles Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Giorgio Armani Sensi Paco Rabanne Ultraviolet Guerlain La Petite Robe Noir Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014)