Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet

ozonowy
wodny
Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor Eau de Parfum Lumineuse marki Lancome to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tresor Eau de Parfum Lumineuse został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutę głowy stanowi pralina; nutami serca są róża damasceńska i liść fiołka; nutami bazy są wanilia, piżmo, nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Pralina

Róża damasceńska Liść fiołka

Wanilia Piżmo Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome.

Anais Anais Premier Delice
La Vie Est Belle

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Tresor Lumineuse dla mnie pachnie ... marchewką. Zaskakujące, ale pomimo już kilkunastu testów niemal jedyne co wyczuwam to marchewka. Nie mówię że jest to brzydki zapach, wręcz przeciwnie, taki fajny i intrygujący.
Marcheweczka świeżo starta na tarce, w tle czuć wyraźnie piżmowe podbicie i ewentualnie róże, ale ta róża to jakaś taka sztuczna i niemal zupełnie przytłumiona przez marchewkę.
W każdym razie ciekawy zapach, raczej gorzkawo-słodki a jednocześnie soczyście świeźy.

kfjat
kfjat

Niesamowicie wyrazisty zapach róży, piękny!

Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome 3.86 out of 5 based on 25 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor Eau de Parfum Lumineuse marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor Eau de Parfum Lumineuse marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Manifesto Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Giorgio Armani Sensi Lancome Hypnose Giorgio Armani Si Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain La Petite Robe Noir Paco Rabanne Ultraviolet Lancome Tresor Midnight Rose Guerlain L'Instant de Guerlain Lancome La Nuit Tresor Boucheron Place Vendome Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Elie Saab L'Eau Couture Kenzo Flower by Kenzo Lancome Miracle Jimmy Choo Jimmy Choo