Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tresor Lancome dla kobiet

Tresor Lancome dla kobiet Filmy Tresor Lancome dla kobiet Filmy
Tresor Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Lancome dla kobiet Zdjęcia Tresor Lancome dla kobiet Zdjęcia

Tresor marki Lancome to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tresor został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są ananas, bez, brzoskwinia, kwiat moreli, konwalia, bergamotka i róża; nutami serca są irys, jaśmin, heliotrop i róża; nutami bazy są morela, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i brzoskwinia.

Ananas Bez Brzoskwinia Kwiat moreli Konwalia Bergamotka Róża

Irys Jaśmin Heliotrop Róża

Morela Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tresor by Lancome.

Volare
Le Baiser
Sultane
Diamonds and Rubies
Gucci Guilty Intense

Tresor Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Początek to brzoskwinia, piękna i dojrzała z bergamotką a po chwili heliotrop z różą i odrobiną jaśminu,następnie drzewo sandałowe, piżmo i ambra i .... o dziwo brzoskwinia :) Zapach układa się na mojej skórze właśnie w takiej kolejności, otula mnie jak miękki, puszysty szal. Trwałość około 9 godzin, projekcja zadowalająca.

Oceniam EDP

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Na początku uderza mnie surowy aromat ananasa z czymś brudnym, jakby zakurzonym. "Gdzie te brzoskwinie?" - zapytałam siebie. Pierwsza nuta nie jest to dla mnie zbyt ładna. Chwilę później wyczuwam babciną i ciepłą różę, za którą w perfumach niestety nigdy nie przepadałam. Po półgodzinie pięknie rozwijają się kwiaty i brzoskwinia, a właściwie - słodki syrop brzoskwiniowy. Ciągle w tle pobrzmiewa gdzieś ten brud, ta drażniąca nuta. Mija jakiś czas, jedna, dwie godziny i Tresor przechodzi diametralną przemianę. Już nie drażni. Jest elegancko słodki, wytworny i nobliwy. Przepyszne słodkie i dojrzałe w słońcu brzoskwinie otulają mnie i wprowadzają w radosny stan. I tak jest już do końca.

Nie powiem, napaliłam się na ten zapach, po tym jak odkryłam w czasach gimnazjum, wieki temu jego odpowiednik - Cuba Zebra. Byłam kompletnie nieświadoma, że to zapach wzorujący się na czymś takim jak anonimowy dla mnie Tresor. Ale wreszcie nadszedł czas, że spotkałam się z Tresorem. Muszę przyznać - oryginał jest ładny, ale jego początek mnie irytuje. W tym wypadku uczeń przerósł mistrza, odpowiednik bardziej mi pasuje. Trudno mi się przed sobą przyznać, ale tak jest, niestety... Chyba, że Zebra był jednak odpowiednikiem czegoś innego?

EDIT: Wydało się, producenci Cuby wprowadzili nas w błąd. Tak naprawdę jest to imitacja J'adore Diora. Stąd ta różnica w zapachach.

Izabela
Izabela

W obecnych czasach, gdy coraz mniej perfumeryjnych premier jest grzechu wartych, coraz częściej powracam do dawnych kompozycji. Kolejnym zapachem, do którego wróciłam po wieeelu latach jest Tresor.
Mam to szczęście, że udało mi się upolować starą wersję (przy wydatnej pomocy dobrych wróżek).
Tresor [Skarb] to perfumy oparte na nucie brzoskwiń i moreli - soczystych, smakowitych, dojrzałych na słońcu (nie przejrzałych!). Takich owoców, które stanowią pokusę nie do odparcia. Z mechatą skórką, lekko łaskoczącą podniebienie.
Gdzieś tam w tle majaczy mi znany aromat róży, ale nie wpływa ona w jakiś znaczący sposób na odbiór zapachu, nie panoszy się, pozwoliła obsadzić się w drugoplanowej roli.
W nucie bazy soczyste i świeże owoce zmieniają konsystencję - zastygają w żywicznej ambrze. Trwałość doskonała, projekcja również.
Tresor świętuje swoje 25 urodziny, ale nie stracił nic ze swojej atrakcyjności. Tym zapachem Lancome udowodnił, że można stworzyć zapach owocowy z klasą. Zapach, który nie ma nic wspólnego z obecnym trendem, że każda kobieta ma pachnieć akordem sztucznej wanilii rodem z cukrowej waty. Jednakże, to, co jest obecnie sprzedawane w perfumeriach pod nazwą Tresor, nie ma nic wspólnego z pierwowzorem z lat 90.
Stara wersja jest elegancka, wielowymiarowa i ma duszę. Nowa wersja jest jej karykaturą, to zapach twardych landrynek - płaski i nijaki.
Takie czasy - wpaja się nam, że sztuczne piękno jest jedynie słusznym i obowiązującym kanonem urody. Efekty tego widać wszędzie: od twarzy celebrytów począwszy, a na perfumeryjnych premierach skończywszy. W perfumeriach królują perfumy różnych marek, o różnych nazwach, jednakże z bardzo podobną zawartością.
A już Oskar Wilde mówił: „Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci.”

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Że czyhałam na testy, to mało powiedziane. Ja wręcz obłędnie chciałam skosztować Tresora, jako klasyki i często cytowanego dzieła, które zawsze w opiniach niosło wiele zachwytów. Nadszedł ten dzień. 26 sierpnia. I stało się. Test w zgięciu łokcia objawił mi Tresor. Wrażenia: Pierwszy niuch bolał. Bolał od uderzenie owoców. Jakby na głowę spadło mi kilka kilogramów brzoskwiń. Co gorsza - popsutych brzoskwiń. Bo niestety, ale jakieś lekko zgniłe te owoce na początku. Do tego przebijały kwiaty niczym z dusznego Truth or dare. Przeczekałam to...i niucham dalej. Troszkę spokojniej, ale brzoskwinia usadziła się na tronie i ani jej się śni zejść. Po 4 godzinach od popsikania zgięcia, zapach złagodniał, doszły nuty delikatnego mydełka, kwiecia, brzoskwinia zasnęła - ale snem czujnym, niewybitnie głębokim.
Tresor nie zagości w mojej kolekcji, po prostu nie jest dla mnie. Ale bardzo doceniam to dzieło i jest trwałe, dojrzewające i bardzo władcze mimo owocowej powłoki :)

Lizbet
Lizbet

Ananas, brzoskwinia, morela zmieszane zamieniają się w landrynkę. Mimo swojej słodyczy, zapach wyważony, pewnie dzięki pojawiającej się gdzieś w tle, nieśmiało róży. Słodycz powoli ucieka, pojawia się sandałowa miękkość i elegancja delikatnie przyprószona piżmem. Zdecydowanie przyjemnie. Średnia projekcja i dobra trwałość ok. 5 godzin.

pomme
pomme

Mon Trésor, mon Chéri …Próbuje dojść do kwintesencji tego zapachu, zamknąć go w jakimś pudełku ze słów, ale moje postrzeganie go wciąż się gdzieś wymyka. Żadnej mnie nie umiem go przypisać, nie umiem go przypiąć do żadnego stroju, przywiązać do żadnych butów. Nie mniej to bardzo mój zapach. A może to tylko takie pragnienie … zawsze, gdy widzę baner z ubraniami Simple, obiecuję sobie, że kiedyś będę je nosić. Od lat mówię o tym głośno, a to „kiedyś” odsuwa się w nieokreśloną przyszłość. Tresor to nie jest wizytówka dla takiej kobiety jak ja, to nawet nie ramka dla mnie ale czy skarby się pyta, skąd się wzięły w tej skrzynce pod łóżkiem i dlaczego z tak wielkim namaszczeniem czasami częstujemy je dotykiem? Czy pierwsze listy miłosne, choć dawno straciły na aktualności, choć wzbudzają w nas uśmiech czy politowanie, tracą na wartości, gdy zaczynają od nas odstawać, albo gdy nadal się mieszczą w dziecięcym pudełku. Czy skarbu z człowiekiem nie wiąże tajemna, niewidzialna nić, która niezależnie od stroju statusu i poglądów pozwala nam go posiadać?
Moje skarby chowam pieczołowicie w pudełku po butach. Kiedyś były w nim ważne dla mnie listy, ale spaliłam je w przypływie furii, co niestety odbiło się druzgocąco na zlewie. Dziś trochę tego żałuję ale tylko trochę, bo rozumiem, że ten skarb najbardziej jest we mnie. I nadal mogę do niego zaglądać. Kontury się trochę rozmyły, zdania poprzestawiały, ale zostało to, co najistotniejsze - wrażenie. Skarb przeżytych dni, wirujących emocji niespełnionych pragnień, nierealnych marzeń. Kiedy dodam do niego parę kropel Tresora, wydobywam z siebie słoneczną, brzoskwiniową soczystość, pięknej nietuzinkowej kobiety, która niejedno już wie, ale to czyni ją tylko bardziej zmysłową. Trochę pudru i odrobina więcej tuszu na rzęsach delikatnie przesłaniają skryte tajemnice. Bo pamiętam o wszystkich pierwszych dotykach, pocałunkach, spojrzeniach, które przez te wszystkie lata ukwiecały moją kobiecość. Rozkwitają we mnie znów moje sekretne ogrody …
Dziś Tresor z rouge de Chanel na ustach rozpina mi jeden guzik więcej i wciąż wszystko skrywając spojrzenie pozostawiam otwarte. Dziś jest dzień niemożliwego i kto wie, czy nie spotka mnie czyjeś inne życie …

gardenia
gardenia

Jezioro Bodeńskie, początek lat 90-tych, ciężko pracuję na zmywaku...wolny dzień wykorzystuje na zakupy, obowiązkowo odwiedziny w perfumerii we Friedrichshafen: z daleka widzę subtelny uśmiech Isabelli Rossellini na wielkim plakacie Tresor i ten piękny kolor. Tak, to dokłądnie coś dla mnie. Zapach pamiętam na koleżance ze studiów, marzyłąm o nim, ale nie było mnie stać na takie luksusy. Wreszcie kupiłam sobie te płaską buteleczkę w nagrodę za dobry wynik u lekarza. Zaraz po wyjściu weszłam do pierwszej małej perfumerii i zdecydowanym ruchem wskazałam wymarzony flakon. Tresor towarzyszył mi przez całą jesień i zimę w Berlinie w roku 1993, a potem jeszcze kojarzę go z moją pierwszą pracą na targach, trzymał fason i klasę od rana do wieczora. To nie koniec mojej opowieści: rok 2015, jestem u Teściów, przypadkiem natykam się na SKARB sprzed lat, w płaskiej buteleczce w kolorze morelowym...Wącham...tak, to ta skórka brzoskwiniowa, jeszcze niedojrzała całkiem, mechata zamszowa, powoli dołącza się róża, jaka piękna i szlachetna, wyczuwam wyrażnie drzewo sandałowe, odrobinę suchego migdałowego heliotropu, kremowego kwiatu moreli. Całość jest niezwykle wyważona, harmonijna, ciepła, a jednak zdystansowana, chłodnawa czasem, świeża, ale też skórzana, zamszowa delikatnie drapiąca. Zapach otula mnie jak ciepły wiaterek na jesiennym spacerze, Tresor ma w sobie cos nostalgicznego, jednak słowo klucz do tego zapachu to: szlachetność: jakość użytych skłądników ,miłość i pasja Twórczyni tych perfum.
Dziękuje mojej kochanej Teściowej, że podarowała mi ten "zakurzony" skarb, znów towarzyszy mi w następnym etapie mojego życia.
Dla mnie ten zapach jest ponadczasowy, piękno z resztą chyba właśnie tym się charakteryzuje? :)

MondoDiverso
MondoDiverso

Tresor przeniósł mnie w ogród, w którym rosną drzewa, a na nich mirabelki. gdzie niegdzie mirabeli leżą na świeżo skoszonym trawniku. Jest też miejsce dla białych róż. świeci popołudniowe, wiosenne słońce. Ogólnie jest ciepło, domowo, bezpiecznie. Tak widzę ten zapach. Pojawia mi się też pudrowość, którą lubię. Ale to nie puder dosłowny. On się mieni na skórze.. hmm .wzruszyły mnie te perfumy. Nic mnie w tym zapachu nie uwiera, nie drażni.
Nie dziwię się wcale, że w latach 90-ych, ubiegłego wieku był dla wielu kobiet synonimem elegancji i luksusu. Podoba mi się za ducha tamtych czasów i za to, że o nim myślę. Kompozycja z jednej strony bardzo prosta, a jednocześnie złożona.
Dzisiejsze testy globalne Tresor EDP bardzo mnie zaintrygowały i sprawiły, że zastanawiam się nad zakupem całego flakonika.
Trwałość dobra: noszę ten zapach od około południa-mamy wieczór ( czyli 7,5h)
Projekcja: umiarkowana
Dla kolekcjonerów dobrych zapachów to pozycja obowiązkowa choćby do przetestowania. Piękny jest ten Tresor

Topola
Topola

Od dawna przymierzałam się do zakupu, zachęcona recenzjami tutaj i do kolekcji zapachów p. Groisman. Jak wszystkie jej kompozycje, które znam tak i Tresor jest bogaty i trwały. Na mnie od rana do wieczora. Jest 20.30 i nadal go czuję bardzo intensywnie. Nie potrafię go rozebrać na czynniki, bo jestem laikiem, ale wyczuwam tutaj tę samą mocną nutę, która przebija się w innych zapachach tej twórczyni, np. Yvresse, Sun Moon Stars, Eternity. Nie wiem, co to jest, ale jest mocne, wiercące w nosie, apteczne. Po kilku godzinach! uspokaja się i pozostaje na resztę dnia bardzo elegancki aksamitny zapach. Podobają mi się zapachy z charakterem i Tresor do nich należy. Polecam

jagoda5706
jagoda5706

A ja bym zgodziła się z opinią Amandy. Na mój gust kategoria orientalno -kwiatowe nie do końca jest adekwatna do zapachu . Orient to dla mnie także przyprawy trochę kadzidła , a Tresor to kwiaty i owoce.Nie oznacza to , że nie cenię tego zapachu , ja go uwielbiam . Tresor i Dolce Vita to numer jeden w mojej małej kolekcji.To niewątpliwie porządny ,solidnie zrobiony stylowy zapach minionej już epoki , mało popularny wśród młodych kobiet , ale to akurat mnie nie dziwi przyjdzie czas , że i one po niego sięgną. Pamiętam ,że jakieś 20 lat temu używała go moja elegancka , zamożna ciocia , skłamała bym mówiąc ,że dobrze pamiętam tamten zapach , ale wiem , że nie podobał mi się był taki mocny wręcz duszący.Na pewno go poprawiano , może nawt nie raz ,ale przecież perfumiarstwo to biznes jak każdy inny . Dzisiaj mogę powiedzieć ,że to bardzo kobiecy , elegancki , cipły zapach z różą w roli głównej.Często spotykam opinie , że bardzo trwały ,w moim przypadku nie tak bardzo ,ale juz się przyzwyczaiłam , że prawie wszystkie perfumy pachmą na mnie krócej. Tak to piękny klasyk polecam.

kadanka
kadanka

obledne polaczenie zapachu roz, brzoskwin i duzej ilosci pudru. piekna, zamknieta, pelna kompozycja ktora rownowazy slodycz owocow i kwiatow.jak to u lancome, zapach intensywny - wskazane uzywanie z umiarem, inaczej zadusi nas i innych. kobieca klasyka ale na tyle swieza, ze moze podobac sie i starszym paniom i nastolatkom. zapach jest doskonale wywazony -nie czujemy nadmiaru ani niedosytu zadnego ze skladnikow. jak juz napisano, Volare Oriflame tylko na poczatku jest podobny, nistety jest to zapach duzo ubozszy od Tresor i mniej trwaly
przeczylalam w jednej z ponizszych opinii, ze zapach dobry dla romantyczki uwielbiajacej tworczosc Jane Austen. mnie z kolei ten zapach zawsze kojarzyl sie z "Niebezpiecznymi związkami", zwlaszcza z filmowa adaptacja z Glenn Close, Michelle Pfeifer i Johnem Malkovichem. Tak moglyby pachniec bohaterki tej historii:)
jest w tym zapachu cos, czego nie potrafilam nazwac, trafnie to okreslila EJo ponizej - zapach przykurzony:) brzoskwinia i roza sa juz lekko przywiedniete, przykurzone wlasnie:) i to odroznia Tresor od innych kwiatowo-owocowych zapachów

f_aa
f_aa

Choć noszę przede wszystkim szyprowe zapachy, o tej porze roku, kiedy lato przechodzi w jesień, bardzo lubię skropić się Tresor.Ma on w sobie tę samą słodycz lekko przejrzałych owoców. Ciepło skóry wydobywa delikatne nuty drzewa sandałowego,które przygasają po wielu godzinach od aplikacji.Piękny zapach na wrześniowe dni,gdy poranki są już chłodne, a popołudniami z rozgrzanej słońcem trawy unosi się zapach sfermentowanych śliwek czy jabłek...

esk10
esk10

A dla mnie to zapach różany. Nie wiem dlaczego , tak mi się kjarzy choć innych kwiatów w nim nie brakuje.

Jest też słodycz, cieplutka baza, klasyka.

Kiedyś bardzo go lubiłam aż mi przeszło bo nie ma w nich pazura.

Jest klasycznie i bezpiecznie, delikatnie i miło ale nie ma niczego wielkiego.Ot taki sobie kwieciak.

marialisa
marialisa

Wszystkim milosniczkom Tresor przypominam, że ów zapach przeszedł reformulację. Z heliotropianej róży w dżem brzoskwinowy:( Lepszą (wg mnie) wersją jest stara edp w płaskim i wysokim flakonie.

Ann
Ann

Tresor to jedne z niewielu perfum, w których czuję się po prostu staro. I nie jest to delikatne/mocniejsze nawiązanie do retro a po prostu wiekowość. Początek to wielki bukiet duszących kwiatów i dojrzała brzoskwinia, rzeczywiście z meszkiem na skórce. Potem zaczynam wyodrębniać lekko przywiędłą już niestety, ale nadal mocno pachnącą i okazałą różę oraz specyficzną nutę jakby tynku, o której wspomniano niżej. Propozycja Lancome z pewnością jest elegancka, kobieca, ale mi dodaje lat, czuję się w niej niezbyt dobrze, przypomina mi starszą, elegancką, sympatyczną osobę. Tak mogłaby pachnieć moja babcia lub ciocia, ale nie ja. Mimo, że nie boję się mocniejszych perfum Tresor mnie męczy, lecz czy on jest aż taki mocny? Może kiedyś go polubię, może dojrzeję do niego, na razie nie jest "mój".

Albalonga
Albalonga

W jednym z wywiadów z Sophią Grojsman wyczytałam, że Tresor stworzyła już w 1985 r. i początkowo były to jej osobiste perfumy na szczególne okazje. I rzeczywiście czuć, że to nie pachnidło zrobione pod masowe upodobania. Nie do pomylenia z niczym innym, kochasz, nienawidzisz lub po prostu nie znasz - choć to wydaje mi się niemożliwe.

Tresor jest do bólu romantyczny, taką dawkę Jane Austen w płynie może znieść chyba jedynie prawdziwa admiratorka angielskiej pisarki...Czyli ja. Nie znaczy to, że perfumy są bez charakteru. Właśnie ujmuje mnie w nich najbardziej to, że mimo pozornej (tylko pozornej!) banalności i tych "kwiatków sratków" w składzie są jednak wymagające i nietuzinkowe. Tresor świetnie się wpisuje w wiosenną aurę, kiedy jest już ciepło a zapach perfum miesza się z wonią naturalnych kwiatów. Wspaniale sprawdzi się także jesienią podczas słonecznej pogody. Czuć brzoskwinię i morelę, takie nieobrane - z meszkiem. Kwiaty są bardzo słodkie, pudrowe i delikatne.Miękkie drzewo sandałowe i ambra nadają głębi i nieco niskich tonów tej radosnej kompozycji.

Są takie zapachy, które kojarzą mi się z konkretnymi miejscami i potrafią przywołać utracone obrazy i wrazenia. Tresor potrafi przenieść mnie do bliskiej memu sercu Francji, do tych ukwieconych wiosek. Potrafi cofnąć mnie do dnia, w którym pierwszy raz ujrzałam Paryż.

amanda
amanda

Za pierwszym razem kiedy powąchałam Tresor byłam zawiedziona, spodziewałam się bowiem głębszego zapachu jeśli jest on z kategorii orientalno kwiatowej a zapach jest jak dla mnie lekki , stanowczo za lekki jak na tę kategorię.
No i oczywiście jakże by było inaczej, daje wyczuć się udział w tworzeniu zapachu Panią Grojsman.
Ma Ona takie specyficzne nuty przy tworzeniu perfum, które dają się wyłapać od razu iż to dzieło owej Pani.
Ja osobiście lubię jej dzieła.
Jest tam jednak jakaś nuta a może bardziej nuta w połączeniu z innymi, która na mojej skórze daje taki nazwijmy to trochę "tynkowy" efekt.
Nie czuję świeżości kwiatów ni owoców, one są jakby echem, wczorajszym dniem.
Jak początek jest nawet dość obiecujący z czasem owoce z kwiatami zacierają się, trudno mi wychwycić poszczególne nuty i zaczyna na skórze tworzyć się owy "tynkowy" efekt.
Na szczęście to dziwadełko mija i delikatnie z oddali kwiaty z owocami osiadają na ciepłym suchym drewnie sandałowym.
Jedynie zapach jest zdecydowanie za bliskoskórny, ale nie jest pozbawiony uroku , jest w nim spora dawka kobiecości, ciepła i czułości. Powtórzę za Moniką, że jest on miękki i wyważony.
Zapach kojarzy mi się z letnim leniwym popołudniem.

Dopiero po kilku podejściach poznałam sedno Tresor.
W reklamie Tesor jednak chętnie widziałabym Juliette Binoche.

Udany mariaż róży z brzoskwinią - brzoskwinia jest bardzo słodka i dojrzała, ociekająca sokiem, przypomina wręcz dżem z wysoką zawartością cukru.

Potem dołącza róża, dzięki której zapach z prostego, czysto owocowego zmienia się w bardziej złożony. Po 2-3 godzinach pojawia się heliotrop, który jest dla mnie ulubionym składnikiem tych perfum. Dzięki niemu zapach robi się miękki, pluszowy, subtelnie pudrowy.

Mam dwa zastrzeżenia - jego trwałość jest taka sobie i niestety po pewnym czasie i brzoskwinia i róża zaczynają robić się nieco sztuczne i metaliczne. Szkoda.

perfumeholic88
perfumeholic88

Planowałam zakup Tresor w ciemno, ale coś mnie tknęło, żeby lepiej go porządnie przetestować przed zakupem. I to była dobra decyzja, bowiem Tresor układa się na mnie wyjątkowo nieładnie.
Od początku czuję świeżo wyciśniety sok z marchwi, który przeleżał w szklance pół dnia zanim ktoś zdeycydował się go wypić, bardzo mocno czuć na mojej skórze właśnie nutę marchwiową. Skąd? Nie mam pojęcia, ale jest to bardzo silne i wyjątkowo mi nie odpowiada.Potem dołącza do tego retro róża, niecałkiem już świeża, raczej na wpół zwiędnięta i tyle. Nic innego tu nie wyczuwam,a to co czuję skutecznie zniechęca mnie od zakupu chodźby najmniejszej pojemności.

monika690
monika690

Testowałam ten zapach naskórnie w perfumerii. Jest bardzo przyjemny, miękki taki wyważony. Wyczuwam brzoskwinkę, morelę i piękną różę, myślę, że spokojnie mogłabym go używać i nawet rozważam możliwośc zakupu małej flaszeczki. Dla mnie to typowo rózany zapach, a Volare Oriflame jest tylko jego nieudolną kopią. Niech żyje klasyka!

EJo
EJo

Delikatna, świadoma siebie kobiecość. Początek to słodka brzoskwinia, mało intensywna, jakby przykurzona - innych owocowych nut nie wyczuwam, na szczęście ;) Zapach ewoluuje w kwiatową stronę, w środkowych nutach jest naprawdę pięknie - heliotrop, róża, troszkę chłodnej konwalii i jaśminu wraz z odrobiną bergamotki. Po chwili na plan pierwszy wysuwa się róża, dość ciepła i sucha, bardzo kobieca, przypudrowana irysem. Baza to na mnie przede wszystkim ambra, drzewo sandałowe i piżmo, gdzieś tam w tle pobrzmiewa leciutko wanilia i z powrotem brzoskwinia, słoneczna i dojrzała.

Przepiękny, wyważony zapach. Ciepły i miękki, jakby kremowy, gładki jak jedwab - podkreśla kobietę a nie ją definiuje ;) - właściwie wydaje się jedynie dopełnieniem tego, co w nas najpiękniejsze. Ma w sobie ten sam niedzisiejszy czar, co Paris p. Grojsman , L'Air du Temps czy Arpege. Wydawało mi się, że róży w Tresor nie lubię - bez pazurka jest ;) - i nie doceniałam go na początku. Z biegiem lat wydaje mi się jednak coraz piękniejszy, pełniejszy, coraz częściej do niego wracam. Chyba mało popularny a może niezrozumiany.

Piszę o wersji edt.

62.02 USD
Lancome Tresor eau de parfum for women 3.3 oz
Lancome Tresor eau de parfum for women 3.3 oz
64.99 USD
Tresor by Lancome Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 1.7 oz Travel Offer for Women
67.89 USD
StrawberryNET.com
105.50 USD
Lancome Tresor L' Eau De Parfum Lumineuse Spray 100ml 3.4oz
Lancome Tresor L' Eau De Parfum Lumineuse Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Tresor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Tresor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tresor marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tresor marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Lancome Poeme Guerlain Shalimar Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel LouLou Christian Dior Dune Laura Biagiotti Roma Chanel Allure Sensuelle Prada Prada Candy Givenchy Organza Chanel Allure eau de parfum Kenzo Flower by Kenzo Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Paris Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Guerlain Samsara Eau de Parfum