Marki » L » szyprowe « Grupy

Sagamore Lancome dla mężczyzn

Sagamore Lancome dla mężczyzn

Mam: 1

Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Sagamore marki Lancome to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Sagamore został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są lawenda, szałwia muszkatołowa, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), imbir, cynamon, jaśmin, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, benzoes, wanilia i styraks.

Lawenda Szałwia muszkatołowa Petitgrain Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Imbir Cynamon Jaśmin Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sagamore by Lancome.

Sagamore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Sagamore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Sagamore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sagamore marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sagamore marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jean Couturier Coriandre Ormonde Jayne Ormonde Man Liz Claiborne Claiborne for Men Roberto Capucci Capucci Pour Homme Penhaligon`s Racquets Formula Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Parfums 06130 Lys Atkinsons English Lavender Avon True Force Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Jeanne Arthes Shanghai Night