Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sagamore Lancome dla mężczyzn

Sagamore Lancome dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Sagamore Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Sagamore marki Lancome to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sagamore został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są paczula i wetyweria;

Cytryna Bergamotka

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sagamore by Lancome.

Sagamore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Sagamore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Sagamore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sagamore marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sagamore marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men The Body Shop Arber Luciano Soprani Soprani Uomo Jardin de France Svetlana Floris No 89 Egofacto Sacre Coeur Borsalino Cologne Intense Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Corine de Farme Tabac Spirit Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation Smell Bent The Bi-Polar Express