Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Programme Homme Cologne Lancome dla mężczyzn

Programme Homme Cologne Lancome dla mężczyzn

Programme Homme Cologne marki Lancome to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Programme Homme Cologne został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są cytryna, bazylia i lima; nutami serca są geranium, mech dębowy i lawenda; nutami bazy są labdanum i olibanum.

Cytryna Bazylia Lima

Geranium mech dębowy Lawenda

Labdanum Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Programme Homme Cologne by Lancome.

Programme Homme Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Programme Homme Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Programme Homme Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Programme Homme Cologne marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Programme Homme Cologne marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace Blue Jeans Joop! Jump Ralph Lauren Polo Blue Bond No 9 Chez Bond Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Dana Canoe for Men Nobile 1942 Lavanda Nobile Geo. F. Trumper Eau de Quinine Woods of Windsor Lavender April Aromatics Third Eye Chakra Oil Yachtsman Home Port Sprezzatura 730 Amore Sviscerato