Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

Programme Homme Cologne Lancome dla mężczyzn

Programme Homme Cologne Lancome dla mężczyzn

Programme Homme Cologne marki Lancome to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Programme Homme Cologne został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są cytryna, bazylia i lima; nutami serca są geranium, mech dębowy i lawenda; nutami bazy są labdanum i olibanum.

Cytryna Bazylia Lima

Geranium mech dębowy Lawenda

Labdanum Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Programme Homme Cologne by Lancome.

Programme Homme Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Programme Homme Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Programme Homme Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Programme Homme Cologne marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Programme Homme Cologne marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Krizia Krizia Uomo Istinto La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Emanuel Ungaro Ungaro Man Bob Mackie Mackie for Men Byredo Fantastic Man Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Eclectic Collections Carte Blanche Jacques Bogart Bogart Ayala Moriel l'Herbe Rouge April Aromatics Crown Chakra Oil