Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia

Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peut-Etre (La Collection Fragrances) został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są ambra i piżmo.

Irys Róża bułgarska

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome.

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Paryska współczesna elegantka. Ciemna blondynka z czerwonymi ustami w ołówkowej spódnicy i białej bluzce oraz obcasach Louboutina idzie na kolejne biznesowe spotkanie. Nie jest typową zimną buissneswoman ani pracoholiczką. Po drodze wstępuje do kwiaciarni i prosi o bukiet róż i niebieskich irysów. Lubi ich zapach, a z jej piżmowymi perfumami tworzą piękną, intymną mieszankę. To ciekawa świata, spełniona kobieta, która wie kim jest i czego chce od życia. Celebruje je i jest w stu procentach sobą,a mężczyźni traktują ją z szacunkiem i choć podoba się wielu to nie szuka przygód na jedną noc. Taka współczesna dama w białej bluzce z ulubioną karminową szminką na ustach.

Peut Etre to zapach dla miłóśników pudrowego irysa i piżma. Ja w tych klimatach nie czuję się zbyt pewnie, więc ta kompozycja nie wywarła na mnie dużego wrażenia. Zaczyna się tzw ołówkowym irysem, chodzi o to, że pachnie on jak rysik ołówka, ale na szczęście trwa to dosłownie sekudny i wtedy też kwiat ten zmienia się na bardziej kremowy jakby zmiksowano go na gładki, biały krem. Duża w tym rola intymnego, lekko mydełkowego piżma,ale na moje szczęście nie ma ono retro zapędów. Jest gładkie i świetnie łączy się z irysem. Róża owszem jest. Czerwona, ale bardzo nieśmiała tak samo jak ambra. Trzymają się zdecydowanie z tyłu i robią za tło jesty ich tu dosłownie kropelka. Całość równie dobrze mogłaby być perfumowym kremem do ciała, bo trzyma się blisko skóry i niestety nie grzeszy trwałością. Jednocześnie to interesująca interpretacja irysa z piżmem. Jest elegancko,kobieco, nowocześnie i powiedziałabym tak ´´cieleśnie´´. Niestety mnie ten zapach nie porwał aż tak, aby się nim zachwycać.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Lancome Mille et Une Roses Lancome Poeme Pierre Balmain Extatic Gold Musk Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Gio Giorgio Armani Mania Pierre Balmain Extatic Intense Gold Chloe Love Eau Intense Giorgio Armani Armani Code for Women Pierre Balmain Ivoire Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum The Different Company Sublime Balkiss Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lalique Perles De Lalique Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Poison Eau de Cologne Jean Paul Gaultier Classique Intense Givenchy Organza