Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia

Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peut-Etre (La Collection Fragrances) został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są ambra i piżmo.

Irys Róża bułgarska

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome.

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Individual Blue Juicy Couture Eau de Couture Lalique Le Baiser L`Erbolario Fiorichiari Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete The Body Shop Love ETC JoAnne Bassett Magie d’ Or Lolita Lempicka Eau de Desir Aloha Beauty Tropical Gardenia Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive Romane Ever Radiant Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music