Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia

Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są ambra i piżmo.

Irys Róża bułgarska

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome.

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Borsari Violetta di Parma Victorio & Lucchino Abril Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Opus Oils Burlesque: Gypsy Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Diptyque Do Son Apothia IF Le Jardin Retrouve Chevrefeuille Regency Cosmetics Sultre Costes Costes 2 TerraNova Gardenia