Marki » L » kwiatowe « Grupy

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome dla kobiet Zdjęcia

Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peut-Etre (La Collection Fragrances) został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są ambra i piżmo.

Irys Róża bułgarska

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome.

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peut-Etre (La Collection Fragrances) marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Prada No4 Fleurs d'Oranger Prada No5 Narciso Fragonard Fleur D`oranger Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Oriflame Visions Miss Punk Pacifica Waikiki Pikake Neotantric (I am) a Sex Goddess Parfums Berdoues Violette Divine Les Nez Manoumalia TerraNova Plumeria Katie Price aka Jordan Precious Love