Marki » L » cytrusowe « Grupy

O de Lancome Lancome dla kobiet

O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia O de Lancome Lancome dla kobiet Zdjęcia

O de Lancome marki Lancome to cytrusowe perfumy dla kobiet. O de Lancome został wydany w 1969 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robert Gonnon. Nutami głowy są wiciokrzew, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są rozmaryn, kolendra, bazylia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i wetyweria.

Wiciokrzew Mandarynka Bergamotka Cytryna

Rozmaryn Kolendra Bazylia Jaśmin

Drzewo sandałowe Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O de Lancome by Lancome.

Fraicheur Vegetale Verveine
Aqua Allegoria Herba Fresca
Chanel N°19
Balmain de Balmain
Azemour Les Orangers

O de Lancome Recenzje Perfum

Ann
Ann

Dla odmiany zacznę od podsumowania: arystokratyczne cytrusy.
Od początku mamy ogromną dawkę aromatycznych, dojrzałych cytryn i limonek w werbenowym wydaniu i sporo zieleni, soczystej, delikatnie gorzkawej. Potem robi się minimalnie ziołowo, pojawia się bazyliowa nutka, a mech dębowy nadaje niedzisiejszego, szyprowego wydźwięku, który robi się lekko pudrowy pod koniec.
Kojarzy mi się z elegantką poprzedniej epoki, która przechadza się po ogrodzie w upalny dzień i delektuje się słońcem.
Flakon nie w moim stylu, ale pasuje do zawartości, projekcja i trwałość z pewnością nie dorastają do pięt pierwotnej wersji, ale nie jest źle.
Nie czuć klimatów retro z kilometra, więc w miarę łatwo można go oswoić, mi kojarzy się z Chanel No 19 oraz Cristalle Eau Verte.

mala9mi
mala9mi

Dane mi było testować tylko nową wersję we flakonie jak na głównym zdjęciu więc nie mam porównania jak pachniała wersja stara. Ech pamiętam jej reklamy w Twoim Stylu lat 90...no taka nic nie znacząca, sentymentalna dygresja :)

Nowa wersja i tak w moim mniemaniu daje czadu. Kto chce zamówić w ciemno bo się nastawia na lekkiego cytruska niech się zastanowi. Zapach owszem jest świeży ale nie jest to świeżość jaka jest obecnie na topie. Faktycznie daje ostro w sposób zielono-trawiasto-przyprawowy. Żadne tam zielone herbatki a raczej nalewka ziołowa. Odświeża ale jednocześnie ma w sobie jakiś ciężar. Co mnie nie dziwi bo nawet jeśli przez te 40 lat przeszedł szereg reformulacji to i tak czuć w nim trochę ducha innej epoki.

Trwałość - dobra, ze 4-5 godzin, projekcja przyzwoita.

Flakon cudowny, uwielbiam flakony z tej serii, szkoda, że O Oui! wpakowali w takiego brzydkiego klocka ostatnio.

iGrażka
iGrażka

Mój najpięjniejszy zapach,który miałam,mam i na pewno będę miała.Delikatny,świeży,a po chwili wibrujący...
na lato nie ma lepszego zapachu,czy jest to ranek,czy popołudnie.Po kilku godzinach pozostaje cytrusowo-szyprowa nuta i jest wciąż intensywna.Polecam wszystkim entuzjastkom natury i świeżości!

Zakupowe okazje

Lancome O De Lancome Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
100.99 USD
O De Lancome by Lancome EDT Spray 4.2 oz for Women
O De Lancome by Lancome EDT Spray 4.2 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome O de Lancome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome O de Lancome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O de Lancome marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O de Lancome marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Hermes Un Jardin Sur Le Nil Lancome Miracle Guerlain Vetiver Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain Shalimar Chanel Coco Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Serge Lutens Ambre Sultan Bottega Veneta Bottega Veneta Atelier Cologne Orange Sanguine Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dune Gres Cabotine Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Yves Rocher Chevrefeuille Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino