Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense marki Lancome to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. O Intense został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone, galbanum, brzoskwinia, morela i hiacynt; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Nuty zielone Galbanum Brzoskwinia Morela Hiacynt

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża Konwalia

Piżmo mech dębowy Cedr Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O Intense by Lancome.

O Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome O Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome O Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O Intense marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O Intense marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher En Avril Un Soir Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Ralph Lauren Romance Always Yours Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Otto Kern Noa Noa Adolfo Dominguez U Black Mujer Liz Claiborne Liz Sport Sisley Eau du Soir 2010 The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom