Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense marki Lancome to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. O Intense został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone, galbanum, brzoskwinia, morela i hiacynt; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Nuty zielone Galbanum Brzoskwinia Morela Hiacynt

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża Konwalia

Piżmo Mech dębowy Cedr Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O Intense by Lancome.

O Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome O Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome O Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O Intense marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O Intense marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Christian Lacroix Rouge Givenchy Ange ou Demon Tendre Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Carthusia Fiori di Capri Caron Pour Une Femme de Caron Otto Kern Noa Noa Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Burberry Society Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Thymes Goldleaf Le Labo Tubereuse 40 New York Lord`s Jester Daphne