Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense marki Lancome to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. O Intense został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone, galbanum, brzoskwinia, morela i hiacynt; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Nuty zielone Galbanum Brzoskwinia Morela Hiacynt

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża Konwalia

Piżmo mech dębowy Cedr Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O Intense by Lancome.

O Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome O Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome O Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O Intense marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O Intense marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau de Campagne Jean Patou Enjoy Diesel Fuel For Life Femme Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Pierre Cardin Emotion Pierre Cardin Rose by Cardin Memo Lalibela Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Paco Rabanne La Nuit Keiko Mecheri Iris Pourpre Grossmith Hasu-no-Hana Yardley Chique