Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense Lancome dla kobiet

O Intense marki Lancome to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. O Intense został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone, galbanum, brzoskwinia, morela i hiacynt; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Nuty zielone Galbanum Brzoskwinia Morela Hiacynt

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża Konwalia

Piżmo Mech dębowy Cedr Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O Intense by Lancome.

O Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome O Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome O Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O Intense marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O Intense marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Serge Lutens Daim Blond Givenchy Ange ou Demon Tendre Carven Monsieur Carven Sisley Sisley Eau de 2 Nina Ricci Ricci Ricci Ellie Perfume Ellie Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Illume Happiology Sunshower Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Brut Parfums Prestige Aphrodisia Jeanne Arthes Jeanne Galimard Soir De Grasse