Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miracle White Nights Lancome dla kobiet

Miracle White Nights Lancome dla kobiet

tropikalny

Miracle White Nights marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miracle White Nights został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są liczi i frezja; nutami serca są magnolia, mandarynka, pieprz i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i jaśmin.

Liczi Frezja

Magnolia Mandarynka Pieprz Róża

Ambra Piżmo Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle White Nights by Lancome.

Miracle

Miracle White Nights Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle White Nights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle White Nights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle White Nights marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle White Nights marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Christian Dior Lily Victoria`s Secret Breathless Hampton Sun Privet Bloom Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Bronnley Pink Bouquet Daisy Fuentes Dianoche Night La Bouquetiere Muguet Sanctuary Black Iris & Peony L`Erbolario Frutto della Passione