Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miracle Ultra Pink Lancome dla kobiet

Miracle Ultra Pink Lancome dla kobiet

Mam: 1

lekko korzenny

Miracle Ultra Pink marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miracle Ultra Pink został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są imbir i różowy pieprz; nutami serca są magnolia, liczi, frezja i jaśmin; nutami bazy są labdanum, ambra i piżmo.

Imbir Różowy pieprz

Magnolia Liczi Frezja Jaśmin

Labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Ultra Pink by Lancome.

Miracle Ultra Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Ultra Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Ultra Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Ultra Pink marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Ultra Pink marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! All About Eve Jennifer Lopez Glow after Dark Salvador Dali Dalimix Rochas Reflets d'Eau de Rochas Avon Pink Suede Victoria`s Secret Love Rocks Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Celine Dion Pure Brilliance LR Pseudonym Dorin Roses des Vents Ouest Strange Invisible Perfumes Tropical Vial