Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miracle Tendre Voyage Lancome dla kobiet

Miracle Tendre Voyage Lancome dla kobiet

Miracle Tendre Voyage marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miracle Tendre Voyage został wydany w 2009 roku. Miracle Tendre Voyage stworzyli Alberto Morillas i Harry Fremont. Nutami głowy są mandarynka i fiołek; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są cedr virginia i piżmo.

Mandarynka Fiołek

Róża Piwonia

Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Tendre Voyage by Lancome.

Miracle Tendre Voyage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Tendre Voyage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Tendre Voyage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Tendre Voyage marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Tendre Voyage marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Lalique Claire de Nilang Mary Kay Tribute for Women L`Erbolario Petali & Fiori Miller Harris Geranium Bourbon Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Valentino Rock`n Dreams B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent DSH Perfumes Padme Lotus D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition