Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miracle Summer Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

tropikalny
Miracle Summer Lancome dla kobiet Zdjęcia

Miracle Summer marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miracle Summer został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są liczi, mandarynka i różowy grejpfrut; nutami serca są magnolia, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra i piżmo.

Liczi Mandarynka Różowy grejpfrut

Magnolia Jaśmin Róża

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Summer by Lancome.

Miracle Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Summer marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Summer marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Givenchy Lovely prism L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Juicy Couture Juicy Couture Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Hollister Socal Gres Cabotine Rose Fragrances of Ireland Inisfree Fiorucci Fiorucci Love You L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition LR LR Classics Martinique