Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miracle Summer Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

tropikalny
Miracle Summer Lancome dla kobiet Zdjęcia

Miracle Summer marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miracle Summer został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są liczi, mandarynka i różowy grejpfrut; nutami serca są magnolia, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra i piżmo.

Liczi Mandarynka Różowy grejpfrut

Magnolia Jaśmin Róża

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Summer by Lancome.

Miracle Summer Recenzje Perfum

Miracle Summer by Lancome 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Summer marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Summer marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx pure Life Woman Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Tous Baby Mexx Mexx XX Nice Van Cleef & Arpels Feerie Massimo Dutti En Esencia Renee Snowpeach Acqua di Stresa Fiori di Stresa Ted Baker X2O Extraordinary for Women Lush Ginger Ulric de Varens Mini Varens 31 Jeanne Arthes Boum