Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miracle So Magic! Lancome dla kobiet

Miracle So Magic! Lancome dla kobiet

Miracle So Magic! Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle So Magic! Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle So Magic! Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle So Magic! Lancome dla kobiet Zdjęcia

Miracle So Magic! marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miracle So Magic! został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są różowy pieprz, fiołek i orzech laskowy; nutami serca są jaśmin, narcyz, róża, konwalia i koniczyna; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra i wanilia.

Różowy pieprz Fiołek Orzech laskowy

Jaśmin Narcyz Róża Konwalia Koniczyna

Piżmo Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle So Magic! by Lancome.

Rose Fraiche
Mille and Une Roses (La Collection Fragrances)

Miracle So Magic! Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Delikatny, wiosenny zapach róży z lekko mydełkowym piżmem. Tyle. Nic tu więcej nie ma. Ta róża co prawda jest naturalna, ale naprawdę nic więcej o tym zapachu powiedzieć nie mogę, bo kompletnie się na mnie nie rozwija i w dodatku ucieka ze skóry w tempie natychmiastowym. Nazwa jak dla mnie jest nieporozumieniem. Tu żadnej magii, niczego nadzywyczajnego nie ma. To poprostu taka sobie niewinna, romantyczna róża.

amanda
amanda

Jak ktoś lubi kwiatowe,delikatniejsze kobiece perfumy to powinien zaprzyjaźnić się So Magic.
Nie jestem pewna czy trzeba doszukiwać się w nich magii,bo raczej niewiele w nich jej jest.
To raczej dzienny zapach,nie jest zbyt porywający ani zapadający w pamięć.
Jednak w wiosenno letnie dzionki można zakładać go chyba wszędzie.Swoją mało inwazyjną projekcją nie będą nikomu wadziły.
Mnie natomiast przeszkadza jakaś nuta,która kojarzy mi się z rozwścieczonym bukietem od C.Kleina Eternity Moment.
To był dla mnie masakryczny nader ,świdrujacy bukiet.
I w tych czuję jego dalekie echo,toteż biorę nogi za pas.

Izabela
Izabela

Nie wiem jak to się stało, że do tej pory ich nie znałam. Ja - wielbicielka róży?
Zatem teraz nadrabiam zaległości.
So Magic to istotnie magiczne perfumy. Zachwyt nimi zaczął się od pierwszego powąchania.
Bardzo lekkie i kobiece. Oczywiście róża jest bezsprzecznie główną bohaterką. Ale nie jest sama. Doskonale wyczuwam koniczynę, co sprawia, że zapach przenosi mnie na łąkę, gdzie jako dziewczynka plotłam wianki z koniczyny.
Lekko daje o sobie znać konwalia. Kwiatowym nutom towarzyszą pieprz i odrobina słodkiego orzecha laskowego rodem z czekolady z okienkiem :)
Perfumy sprawiają, że się uśmiecham. Są takie komfortowe. Po prostu magiczne.
Dziękuję Ofiarodawczyni :)

kpnz
kpnz

Miracle So Magic różni się od wersji pierwszej, która jest głównie herbaciana, harmonijna i aromatyczna. Tutaj mamy na planie głównym świeżą różę. Wyraźny aromat rzeźkiej róży przywodzi na myśl jej niszowe odsłony. Róża jest naturalna, miękka, mięsista. Doprawiona zielenią i świeżą podstawą. W charakterze bardzo kobieca, romantyczna, upojna i świeża. Dość trwała. Polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle So Magic!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle So Magic!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle So Magic! marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle So Magic! marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Lalique Amethyst Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Lacoste Lacoste Pour Femme Lalique Perles De Lalique Laura Biagiotti Roma Trussardi Trussardi Inside for women Cartier La Panthere Legere Van Cleef & Arpels Oriens Chanel Chance Eau de Toilette Jesus Del Pozo Ambar Yves Saint Laurent Paris Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Giorgio Armani Armani Code for Women Torrente L`Or de Torrente Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Cinema Guerlain Shalimar Estée Lauder Modern Muse Le Rouge Giorgio Armani Si