Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn

Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn

ziołowy
Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Miracle Homme L'Aquatonic Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Miracle Homme L'Aquatonic marki Lancome to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Miracle Homme L'Aquatonic został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są fiołek, cytryna i gorzka pomarańcza; nutami serca są kolendra, paproć i liść rabarbaru; nutami bazy są drzewo gwajakowe, wetyweria, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Fiołek Cytryna Gorzka pomarańcza

Kolendra Paproć Liść rabarbaru

Drzewo gwajakowe Wetyweria Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Homme L'Aquatonic by Lancome.

Miracle Homme L'Aquatonic Recenzje Perfum

Miracle Homme L'Aquatonic by Lancome 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Homme L'Aquatonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Homme L'Aquatonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Homme L'Aquatonic marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Homme L'Aquatonic marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Mexx Fly High Man Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Guerlain Eau de Cologne du 68 Frederic Malle Bigarade concentree Geo. F. Trumper Eau de Portugal April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Caswell Massey Number Six Oriflame Aromabliss Calming Acqua di Parma Essenza di Colonia