Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

Miracle Homme Lancome dla mężczyzn

Miracle Homme Lancome dla mężczyzn

kawowy
Miracle Homme Lancome dla mężczyzn Zdjęcia Miracle Homme Lancome dla mężczyzn Zdjęcia

Miracle Homme marki Lancome to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Miracle Homme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są papryczka pimento i mech dębowy; nutami serca są kawa, cedr i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są mahoń, drzewo gwajakowe, wetyweria i klon.

Papryczka pimento mech dębowy

Kawa Cedr Brazylijskie drzewo różane

Mahoń Drzewo gwajakowe Wetyweria Klon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Homme by Lancome.

Miracle Homme Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Ten męski cud jakoś nie rzucił mnie na kolana. Papryczka wierci w nosie od samego początku i to jest dosyć fajne.Z biegiem czasu dołacza do niej cedr, machoń i gwajak.Wetyweria nadaje męskości. Kawy i klonu nie wyczuwam.Mimo wielkiego twórcy- Francis Kurkdjian-i dobrego składu, zapach plasuję w klasie średniej.Nie wybija się niczym szczególnym. Flakon też jakiś przeciętny.Jest na rynku wiele niezwykle interesujących i naprawdę cudownych zapachów ten to średniak.Oczywiście spodziewam się, że znajdzie się ktoś, kto się w nim poczuje jak w drugiej skórze, mnie nie zachwycił. Damski Miracle wydaje się ciekawszy.(Argentum, dzięki nza próbkę).

Miracle Homme by Lancome 3.25 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Homme marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Homme marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Kenzo Kenzo Jungle Homme Azzaro Visit For Men Gucci Gucci Pour Homme II Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Esteban Colere d`Epices Montale Aoud Lime Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Usher Usher VIP Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Esteban Bois Velours