Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Miracle Forever Lancome dla kobiet

Miracle Forever Lancome dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 10 Chcę: 6 Ukochany zapach: 2

lekko korzenny
Miracle Forever Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Forever Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Forever Lancome dla kobiet Zdjęcia

Miracle Forever marki Lancome to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Miracle Forever został wydany w 2006 roku. Miracle Forever stworzyli Dominique Ropion i Olivier Polge. Nutami głowy są piwonia, czarna porzeczka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są mimoza, kwiat migdałowca, heliotrop i konwalia; nutami bazy są cedr virginia, ambra, paczula, wanilia i kadzidło.

Piwonia Czarna porzeczka Anyż gwiazdkowaty

Mimoza Kwiat migdałowca Heliotrop Konwalia

Cedr Virginia Ambra Paczula Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Forever by Lancome.

Miracle Forever Recenzje Perfum

anna69
anna69

Uwielbiam, więc czuję się wręcz zobowiązana do napisania słów kilku, skoro jeszcze nikt nie poświęcił Miracle Forever uwagi.
W mojej ocenie zdecydowanie na to zasługuje.
Zapach jest bowiem bardzo spójny, bogaty w odbiorze,bardzo przestrzenny i cudowny na każdym etapie.Szczególnie zaskakujące jest dla mnie zestawienie bogactwa odbioru zapachu w pierwszych nutach( przy czy nie chodzi tu oczywiście o stan majątkowy),z nielicznie wyczuwalnymi nutami.
Zapach bowiem w ogóle nie jest kwiatowy, te nuty nie są absolutnie wyczuwalne.
Jest natomiast piękna suchość migdałów, rześkość anyżu, cierpkość porzeczki i waniliowo -kadzidlana baza. W tym braku nut kwiatowych przywodzi na myśl Organzę Indecence, choć to zupełnie różne zapachy.
Nie ma on też nic wspólnego, z również uwielbianym przeze mnie, klasykiem, który,chyba na zasadzie przeciwieństwa, jest zapachem wyjątkowo " mokrym" w odbiorze.
Miracle Forever to z przeznaczenia raczej zapach dzienny.
Dla mnie jednak to zapach na każdy dzień, na każdą porę roku,na każdą okazję, chyba jedyny na bezludną wyspę, skoro po trzech flakonach wciąż jeszcze mnie zachwyca.
Jedynie flakon, a zwłaszcza jego kolor, może sugerować młodego i niewybrednego odbiorcę.
Bardziej jednak martwi mnie ograniczona dostępność, a raczej już niedostępność tej wersji z 2006 r.

Miracle Forever by Lancome 3.38 out of 5 based on 14 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Forever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Forever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Forever marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Forever marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Escada Escada Collection Alexander McQueen Kingdom Christian Dior Dior Addict 2 Christian Dior Dior Addict Yves Saint Laurent Nu Christian Dior Poison Tendre Bvlgari Black Yves Saint Laurent Baby Doll Kenzo Parfum d`Ete Lancome Miracle Yves Saint Laurent La Collection Nu Dolce&Gabbana D&G Light Blue Yves Rocher Ode à l'amour Givenchy Organza Indecence Shiseido Zen Fendi Fendi Theorema Christian Dior Pure Poison Escada Escada Sentiment Bond No 9 Chinatown