Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Lancome dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

tropikalny
Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Lancome dla kobiet Zdjęcia

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miracle Eau Legere Sheer Fragrance został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liczi i imbir; nutami serca są piwonia, magnolia i frezja; nutą bazy jest piżmo.

Liczi Imbir

Piwonia Magnolia Frezja

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle Eau Legere Sheer Fragrance by Lancome.

Guess for Women

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle Eau Legere Sheer Fragrance marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle Eau Legere Sheer Fragrance marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rampage Fly by Rampage Charles Jourdan Inspiration Yves Rocher Nuit d`Orchidee Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Opus Oils Burlesque: Gypsy Masaki Matsushima mat; metal O Boticario Ops! Fashion Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Caswell Massey Lilac Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Des Filles a la Vanille Imma La Bouquetiere Tendre est la Nuit