Marki » L » kwiatowe « Grupy

Miracle Lancome dla kobiet

tropikalny
wodny
Miracle Lancome dla kobiet Filmy Miracle Lancome dla kobiet Filmy Miracle Lancome dla kobiet Filmy Miracle Lancome dla kobiet Filmy
Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia Miracle Lancome dla kobiet Zdjęcia

Miracle marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miracle został wydany w 2000 roku. Miracle stworzyli Harry Fremont i Alberto Morillas. Nutami głowy są liczi i frezja; nutami serca są magnolia, imbir, mandarynka, pieprz i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i jaśmin.

Liczi Frezja

Magnolia Imbir Mandarynka Pieprz Jaśmin

Ambra Piżmo Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miracle by Lancome.

Rose
Zara White
Forever Elizabeth
Inner Code
Paradise

Miracle Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

Słysząc o nich tyle dobrego kupiłam je w ciemno. Powiem wprost. To nie moja bajka. Zbyt lekkie, świeże, kwiatowo owocowe perfumy. Tak owszem daje on kopa energii, jest idealny na upał. Jest kobiecy i zmysłowy ale nie pasuje mi. A co ciekawe na mnie kompletnie krótko się trzymają. Tak 3h blisko ciała. Co śmieszne na mojej mamie są o wiele bardziej intensywne. Dobrze że ona przygarnęła Miracle. I je kupuje. Wracając do moich odczuć. Zapach dzięki liczi jest świeży zdecydowanie czuć w Miracle liczi ale i też magnolię, mandarynkę. A baza to zdecydowanie jaśmin i piżmo. Ambry tu w ogóle nie czuję. A imbir? Może to właśnie on z liczi nadaje temu zapachowi rześki wymiar i świeżość. Jak dla mnie jest to idealny zapach dla niewinnych, delikatnych, romantycznych kobiet. Na mojej skórze mi się on nie podoba, ale gdy używa go moja mama to i owszem. Jeden zapach, dwie kobiety a inne końcowe wymiary zapachu. Niesamowite. Mnie, na mnie Miracle nie urzekł i już nigdy go nie użyję.

2017
olesondr
olesondr

Bardzo bym chciała je kochać, bo czuję w nich nic innego jak kwiaciarnię. Mnóstwo kwiatów, mieszanka woni, jak wielki bukiet w maju, kiedy wszystko kwitnie i czaruje kolorami.
Micacle mnie zachwyciło, zapragnęłam go obłędnie, a potem, niedługo potem, nastąpiło chłodne pożegnanie. Niestety, perfumy były ze mną tylko na chwilę, krótki momencik z różowym obłokiem na skórze.
A potem już nic, tylko nerwowe przyciskanie nosa do nadgarstka i usilne próby odszukania tych kwiatów, tego bukietu, tego czaru majowego sobotniego popołudnia.
Próżne starania, obłoczek odpłynął. A szkoda, bo skwapliwie przechowywałabym małą, prywatną kwiaciarenkę zamkniętą we flakonie.

Jasolcia
Jasolcia

Nietrwały? W żadnym wypadku! Nie na mojej skórze bynajmniej. Bardzo ciekawe i oryginalne połączenie liczi, nut kwiatowych, z których wybija się frezja zdecydowanie i imbiru i świetny piżmowy zmierzch, taki mięciutki, przyjemny. Nie powiedziałabym, że są bez wyrazu. Barwa flakonu i pudełka bardzo dopasowana. Niektóre "różowe" zapachy potrafią być rozmyte, nieokreślone, "jakieś tam" kwiatuszkowe. Tym perfumom natomiast imbir dodaje charakteru a piżmo jest jak puchaty miękki różowy sweterek narzucony na ramiona w chłodny letni wieczór. I właśnie ta baza trwała na mnie najdłużej. Wyczuwałam ją na ubraniach jeszcze nawet po praniu jak prasowałam np. kołnierz bluzki ;) Przyjemne były, używałam ich bardzo długo i długo były moimi ulubionymi perfumami. A może znów do nich wrócę? Choć pamiętam, że moją do nich sympatię zakończył potężny ból głowy kiedy miałam na sobie Miracle Intense. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy to ten zapach właśnie tak u mnie zaowocował, ale niestety mój stosunek do Miracle się zmienił, bo głowa bolała mnie nieprzeciętnie, aż do mdłości....

kasienka
kasienka

Zapach w zasadzie troszkę zapomniany i wygasły.
Po latach sobie o nich przypomniałam i tak oto dzięki Asieńce znów znalazł się w mojej kolekcji.
Odrobina cytrusów ze świeżą nutką pieprzu i imbiru w naturalny sposób podkreśla dziewczęcość i niewinność.
Moje pierwsze skojarzenie? Delikatna, miękka, nagrzana słońcem kobieca skóra.Zapach bardzo intymny i bliskoskórny. Szkoda,że aż tak nietrwały.

Kipi
Kipi

Używałam ich przez wiele lat. Były moimi pierwszymi własnymi, świadomie kupionymi perfumami. Perfekcyjnie pasują do mojego ciała, podkreślają mój charakter, są wyraziste, ale nie męczą. Niby delikatne i kobiece, ale nie przesłodzone ani nie mdlące. Zdecydowanie podobały się mężczyznom, były świetne na co dzień, ale najlepiej sprawdzały się na wieczornych, romantycznych randkach w kawiarni i późniejsze kolacje ze śniadaniem.
To zapach znakomity dla młodej kobiety, która poznaje miłość i cieszy się życiem.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Takie jakieś bez wyrazu te perfumy, no sama nie wiem… Białe kwiaty i liczi, troszkę imbiru do smaku, cytruski i morska ambra. Wydawać by się mogło, że przepis doskonały – bo nietuzinkowy. A tu guzik! Całość pachnie dla mnie trochę jak płyn do mycia szyb. Zacznijmy może od tego, że nie lubię zapachu liczi, ani jego smaku. Jest dla mnie zbyt mdły, a ja go tutaj czuję aż za bardzo. Nie pomaga tu nawet mój ukochany jaśmin ani piżmo. Zdecydowanie będę starała się unikać tego "Cudu"…

Lizbet
Lizbet

Kiedy pokazał się na rynku, nie znosiłam go. Ot, kolejny słodziak, a ja wtedy uznawałam tylko zapachy wodne. Prześladował mnie, bo był na półce połowy moich "krewnych i znajomych". Teraz testuję go ponownie. Miło, kwiatowo-słodko. Liczi z frezją przypominają mi różę, a może to tylko wrażenie wywołane różowym płynem? Lekko piżmowe. Nie jest źle. Ale dobrze też nie jest, bo jest nijako. Zapach dla każdego i nikogo, idealnie okrojony, by się podobał i sprzedawał, ale brak mu duszy. Ot, zapach tłumu kobiet, które mijasz na ulicy. Miło, poprawnie, ale po co?

Projekcja bliskoskórna, trwałość średnia.

KiKi
KiKi

Bardzo lubię ten cud od Lancome. Dostałam ten zapach dawno około 5/6 lat temu i miałam około 3 lat!! Tak oszczędzałam :)
Mam z nim szczególne wspomnienia. Pachniałam nim w dniu mojego ślubu.
Zapach lekkiej, młodej, szczęśliwej, wypoczętej kobiety na łące. Tak mi się on kojarzy.
Myślę, że większości Pań się spodoba i Panowie będą szczęśliwi gdy ich kobietki będą otoczone aurą "cudu" Lancome.
Myślę, że zapach jest przeznaczony dla kobiet od około 23 roku życia do lat dojrzałych zdecydowanie lubiących zapachy kwiatowe ale nie ciężkie.

Amber92
Amber92

Pierwsze perfumy jakie dostałam, mam więc do nich wielki sentyment. Bliskoskórne, dla mnie kompletnie bez pazura,zapach jakich pełno. Kupię sobie kiedyś najmniejsze - ale tylko z powodu skojarzeń z moją wczesną młodością.

kadanka
kadanka

z pewnoscia zapach oryginalny - slodko-ostro-swiezy, rzadkie polaczenie. a jednak wydaje mi sie ze nie zdal on proby czasu. zachwycal mnie 10 lat temu, wtedy wydawal sie lekki mimo swojej wyrazistosci, dzis dusi i przytlacza.
edit: ponownie przetestowalam po paru latach przerwy, fajny, uroczy zapach. ale poprzednio tez tak miałam - uzywalam go jakis czas i bylo super, ale jak juz sie znudzil to totalnie - nie moglam go zniejsc przez wiele lat. on ma w sobie cos takiego, ze szybko mozna sie nim znudzic i zaczyna meczyc - bo jest mocny, mimo swojej zwodzacej swiezosci. wlasnie dzieki tej swiezosci Miracle moze byc dobrym zapachem do biura - alternatywa wod kolonskich, zielonych herbat itp. jest bardzo kobiecy, kwiatowo-owocowy, a jednoczesnie bardzo swieży.
jak napisalo kilka osob tutaj, Miracle jest mile, wdzieczne, ale nijakie. Jest bardzo duzo podibnych, "biurowych" (tak mi sie on kojarzy) zapachow. Niemniej w momencie, keidy powstal, tj 2000r takich zapachów chyba jeszcze NIE było? to trzeba oddac Lancome - niezaleznie od tego, czy sie ich zapachy lubi czy nie - często są oni prekursorem zupelnie nowych zapachow, kreują nowe trendy zapachowe. Nie kopiują po kimś. A nie jest to latwy wybor, bo oprocz kilku evergreenow, udalo im sie zaliczyc pare zapachow, ktore sie nie przyjely : Attraction, Magnifique

centurylove
centurylove

zawsze kojarzył mi się tak: malinka z cytrynką, ale podana na delikatnej róży, nie chemiczna, urocza :) jednak w składzie nie ma ani maliny, ani cytryny. maliną okazały się frezja i magnolia, ale tak smakowicie ujęte, a cytryną po prostu imbir. must have. lubimy się :)

feelhot
feelhot

Wiem, wiem, wiem:) Bardzo dziwna kombinacja zapachów-liczi i frezja?-później imbir i jaśmin? Ale tak-to jaśmin z pieprzem, i jest tam magnolia-delikatny, kremowy piękny zapach, a nie ciężkość różanego absolutu. I ja po prostu lubie ten zapach! Świeży, kwiatowy, kobiecy. Nie nosiłbym go na sobie, ale lubię go wąchać i lubię wachać na kimś. Jeśli rzeczywiscie komuś z Was się nie podoba, moze nie kupiliście prawdziwego Miracle a podróbkę, która wygląda identycznie a w środku jest porażka totalna, która obok prawdziwego zapachu nawet nie stała. Niektórzy ludzie moga nie lubieć tego zapachu tak jak jakiegoś zapachu mydełka, które nie jest ich-ale na pewno nie będą nienawidzić tego zapachu. Jest piękny, klasyczny, zostanie na długo.
ps. nie rozumiem dlaczego komukolwiek to przypomina Paris Hilton Just Me? Może sugerowanie się kolorem? Just me to nie tylko niesprzedawalny gniot, ale zapach bezpłciowy, nieciekawy i zupełnie inny-mozecie go kojarzyć najwyżej z podróbkami Miracle:)

Beata Maria
Beata Maria

delikatny, subtelny, kwiatowy, bardzo kobiecy. raczej widzę w tym zapachu delikatną blondynkę lub w ogóle koboetę drobną. Mialam ale niczym mnie nie powalil, ot normalny zapach. ponieważ preferuję zapachy mocne, wręcz cieżkie ten byl mila odmianą ale jednak zbyt delikatną. calkowicie zgadzam się z zawartą wyżej wypowiedzią Beatriss. Nie będę wracać do tego cudu.

amanda
amanda

Wącham już po raz kolejny i zastanawiam się, co mi w nich nie pasuje? Może to liczi? z kombinacją różowego pieprzu?,całkiem możliwe.
Ponadto bardzo przypominają mi zapach, który krótko miałam,ale nie przepadałam a był to Just Me panny Paris Hilton.Może Just Me akurat nie był najgorszym zapachem, ale mnie nie odpowiadał toteż wszelkie jego podobieństwa podobać mi się nie mogą.
Zgadzam się z Izabelą, zapach to raczej kwatowo owocowa kategoria. Złe ogólnie nie są, ale banalne tak. No przynajmniej dla mnie a to dlatego , bo patrzę na nie przez pryzmat wcześniejszego bardzo podobnego Just Me, który jak z tego wynika coś sobie "zapożyczył" z wcześniejszego Miracle.

Beatriss
Beatriss

Przyjemny, delikatny jak letni wietrzyk o poranku. Doskonały na długie letnie dni.
Ale nie kusi, nie odurza i nie robi większego wrażenia.

Arttemiss
Arttemiss

Liczi i długo, długo nic, następnie kwiatki z mandarynką doprawione sporą ilością pieprzu. Przy czym i liczi i kwiaty (magnolia z frezją) sprawiają na mnie wrażenie dość plastikowych. Osobiście w perfumach preferuję liczi bardziej zbliżone do prawdziwego: mięsiste i soczyste. Nie wyczuwam ani świeżości imbiru, ani głębokiej słodyczy jaśminu, ani piżma. Zapach z gatunku delikatnych oraz nie specjalnie ewoluujących. Zmysłowości w nim tyle, co w bukiecie stokrotek, czyli nic, choć stokrotki i owszem, same w sobie całkiem sympatyczne. Falkon poprawny - i jak cała kompozycja - bez szaleństw.

Trwałość - koło 3h, projekcja od kiepskiej do przeciętnej, zależy od temperatury otoczenia.

anna69
anna69

Miracle to dla mnie coś więcej niż tylko flakonik z zawartością, to coś na miarę leku, talizmanu ....
Według mnie ten zapach powinno się wypisywać na receptę, bo wręcz leczy...
Kiedy go kupiłam, dawno temu, po prostu był fajnym zapachem, później jednak pomógł w bardzo trudnym czasie... Dla mnie okazał się prawdziwym cudem i stąd należy mu się miejsce szczególne.
Nie zmienia to jednak faktu, że spodobał mi się od razu.
Dla mnie to idealny zapach na ciepłe dni.
Jest niesłychanie odświeżający, choć nie w cytrusowy czy wodno-lotosowy sposób. W mojej ocenie świeżość Miracle oparto na soczystości liczi, przy czym jest to świeżość wodospadu,a nie tylko ociekającego soku. Ta soczystość nie jest także słodka, a raczej bardziej
"zielona", choć ambra w bazie dodaje ciepełka temu zapachowi.
W Miracle jest także piękna magnolia,jaśmin, pieprz i ulubiony zadziorny imbir.
Jak wspomniałam, noszę dla własnej przyjemności. Przy okazji jednak odkryłam, że faktycznie mężczyźni bardzo zwracają na ten zapach uwagę. Miałam okazję przekonać się o tym wielokrotnie, w różnych miejscach, porach, okolicznościach, gdy nosiłam Miracle, a trochę nosiłam, bo już zużyłam kilka flakonów.
Zatem niedowiarkom mówię coś jest na rzeczy, sama byłam tym " masowym" zainteresowaniem bardzo zaskoczona.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Podobno działa na mężczyzn... Podobno jest kobiecy. To wszystko podobno. Na mnie niestety jest mydlany i całkiem pospolity :(

saguna
saguna

Powielam zdanie poprzedniczki. Miracle jest jedyny w sobie. Bardzo kobiecy i pewny siebie zapach. Lekko wytrawny, jak wino, lekko babelkowaty, jak szampan. Rozowy kolor plynu pieknie do niego pasuje, ale nie jest to girly glitter i motylki w cukrze.
Doskonale komponuje sie z biala koszula.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Swiezosc i zmyslowosc w szkle zamknieta...
Miracle jest zapachem wyjatkowym. Kobiecym, eleganckim, kuszacym, swiezym... Najbardziej prominentne nuty to sliwka liczi, pieprz, lilia, imbir, piwonia i jasmin.
Miracle nie nalezy do kategorii slodziakow - jesli szukasz slodkiego zapachu - poszukaj gdzie indziej. Miracle posiada jedynie delikatna, naturalna slodycz kwiatow, nic ponad to.
Zapach jest trwaly i posiada swietna moc. Jest wszechstronny i nadaje sie na wiele okazji!
Spotkanie z rodzina przy niedzielnym stole lub wypad do kina z ukochanym
Bardzo lubie Miracle. Jest swiezym zapachem dla tryskajacej zyciem i optymizmem kobiety!!!
Buteleczka prosta, praktyczna do torebki.

Zakupowe okazje

69.99 USD
Miracle by Lancome, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Miracle by Lancome, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
69.99 USD
Miracle by Lancome Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 1.7 oz Travel Offer for Women
70.19 USD
Lancome Miracle Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Macys.com
Lancome Miracle Eau de Parfum Spray, 3.4 fl oz
Lancome Miracle Eau de Parfum Spray, 3.4 fl oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Miracle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Miracle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miracle marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miracle marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dolce Vita Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lancome Poeme Lancome Hypnose Chanel Coco Mademoiselle Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel Noa Christian Dior Dune Giorgio Armani Emporio Armani Lei Christian Dior Hypnotic Poison Giorgio Armani Acqua di Gioia Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Midnight Poison Lacoste Lacoste Pour Femme Yves Saint Laurent Baby Doll Hermes Jour d'Hermes Calvin Klein Eternity Priscilla Presley Indian Summer