Marki » L » kwiatowe « Grupy

Mille et Une Roses Lancome dla kobiet

Mille et Une Roses Lancome dla kobiet

Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia Mille et Une Roses Lancome dla kobiet Zdjęcia

Mille et Une Roses marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mille et Une Roses został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, wanilia i róża.

Ambra Piżmo Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mille et Une Roses by Lancome.

2000 et Une Rose
Stella Rose Absolute
Miracle So Magic!
Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche

Mille et Une Roses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Mille et Une Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Mille et Une Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mille et Une Roses marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mille et Une Roses marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lancome Poeme M. Micallef Gaiac Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Yves Rocher Voile d'Ambre Comme des Garcons Wonderwood Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Dolce Vita Agent Provocateur L'Agent Givenchy Organza Cartier La Panthere Versace Gianni Versace Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Yves Rocher Rose Absolue Rochas Femme Rochas Shiseido Feminite du Bois Guerlain Shalimar Parfum Initial Stella McCartney Stella Christian Dior Poison Giorgio Armani Si