Marki » L » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Magnifique Lancome dla kobiet

Magnifique Lancome dla kobiet

Magnifique Lancome dla kobiet Filmy
Magnifique Lancome dla kobiet Zdjęcia Magnifique Lancome dla kobiet Zdjęcia Magnifique Lancome dla kobiet Zdjęcia Magnifique Lancome dla kobiet Zdjęcia

Magnifique marki Lancome to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Magnifique został wydany w 2008 roku. Magnifique stworzyli Olivier Cresp i Jacques Cavallier. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, kminek, róża, jaśmin, drzewo sandałowe, wetyweria i cypriol.

Szafran Kminek Róża Jaśmin Drzewo sandałowe Wetyweria Cypriol

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnifique by Lancome.

Magnifique Eau de Toilette

Magnifique Recenzje Perfum

sailorcia
sailorcia

Magnifique to czysta poezja zapachu, delikatny ale z charakterem. Zdecydowanie szafranowo-różany na podbiciu z sandałowca. Niesamowicie trwały i ogoniasty. Z wielkim żalem zużyłam ostatnie kropelki, tym bardziej, że zapach jest praktycznie nie do zdobycia.

kadanka
kadanka

oj nie. a mialo byc tak pieknie. tuzy z lancome, po mega sukcesie z hypnose postnowili pojsc za ciosem i stworzyc kolejnego orientalnego slodziaka. no i niestety, przedobrzyli. co za slodko, to niezdrowo. szafran i roza, szafran i roza, szafran i roza. a, i jeszcze szafran i roza.
co by nie mowic - jest to zapach BARDZO ekonomiczny. jedno psikniecie welnianego szala i czuc bylo magnifikiem cała zime, oparł sie kilku praniom.
to jest zapach bardziej do wąchania (jak komus przypadnie do gustu), niz do spryskiwania sie nim. ja mialam traume ze ludzie w promieniu kilometra czuja ten szafran, i ze im on przeszkadza.
no i niestety, zapach byl porazka sprzedazowa, ostatecznie zostal wycofany z produkcji.
ostatnio go sobie powachalam w ramach przypomnienia i stwierdzam ze czuje niedosyt, w sensie, ze moglby byc naprawde dobry, bo jest zaczepny, ma w sobie szlachetnosc - gdyby dodano jeszcze cos do niego. w obecnym skladzie jest dla mnie zbyt jednostajny. czuje tylko i wylacznie te kulinarną slodycz i cieplo. pewnie gdyby dobrze sie sprzedal, powstaly by rozne wariacje tego zapachu (tak jak bylo z tresor, hypnose, miracle)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Będę totalnie szczera. Po pierwszym psiknięciu czuję spryskiwacz na komary. Po 5-10 minutach na prowadzenie wysuwa się szafran w asyście jakiś przypraw - niby kminek, ale czuję też pieprz i zioła. Jest ostro i ascetycznie. Żadnych bujnych kwiatów ani słodkości. Drażni, ale intryguje. Wydaje się też trochę ,,old fashion". Nie jest to jednak zapach dla mnie i po kolejnych testach mój wyrok brzmi: Nie dla Magnifique.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Magnifique jest dla mnie zapachem wytwornym - kobiety dojrzalej, pewnej siebie, ubranej w dluga suknie z satyny z naszyjnikeim z perel. Magnifique jest zapachem luksusu, szyku, arystokratycznej elegancji.
Uwielbiam go nosic na wielkie wyjscia.
Wydaje mi sie ze jest to zapach niezrozumiany - przyznam ze jest dosc ekstrawagacnka mieszanka kuchennych ziol i kwiatow. Ale ja kocham ten koktajl z dodatkiem szafranu, kminku i platkow rozy.
Czuje sie w nim szykownie i pieknie.
Zapach nie posiada praktycznie zadnej slodyczy i jako jeden z niewielu nie-waniliowych zapachow - przemawia do mnie.
Nie pokochalam magnifique od pierwszego wejrzenia, zdaje sie ze musialam go zrozumiec i poznawac go z kazdym kolejnym uzyciem.
Teraz - nie wyobrazam sobie mojej perfumowej garderoby bez niego!
Trwalosc i moc bardzo dobra.
Butelka - piekna. Kolor odzwierciedla swietnie moj nastroj gdy nosze Magnifique - moje zmysly sa rozgrzane do czerwonosci!

karinawu
karinawu

Jedne z najpiekniejszych jakie mialam:) Gleboki zapach roz rzyprawionych szafranem,powiedzialabym,ze to zapach rozano drzewny,lekko dymny,slodki,ale nie mdly.
Trwalosc fantastyczna. Bardzo eleganckie. Cudo
Z pewnoscia kupie kolejna flaszeczke:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Magnifique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Magnifique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnifique marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnifique marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Lancome Poeme Chanel Coco Mademoiselle Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome Tresor Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Saint Laurent Cinema Christian Dior Midnight Poison Chanel Allure Sensuelle Versace Versense Christian Dior J`adore Yves Saint Laurent Parisienne Gucci Gucci Guilty Christian Dior Miss Dior Cherie Dolce&Gabbana The One Cacharel Noa Givenchy Ange ou Demon Laura Biagiotti Roma Burberry Burberry Women Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini