Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lancome Tresor Eau Legere Sheer Lancome dla kobiet

Lancome Tresor Eau Legere Sheer Lancome dla kobiet

Miałem: 7 Chcę: 4

Lancome Tresor Eau Legere Sheer marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lancome Tresor Eau Legere Sheer został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka i brzoskwinia; nutami serca są róża i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Brzoskwinia

Róża Frezja

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lancome Tresor Eau Legere Sheer by Lancome.

Feminite du Bois
Tresor In Love

Lancome Tresor Eau Legere Sheer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lancome Tresor Eau Legere Sheer marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lancome Tresor Eau Legere Sheer marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Dahlia Noir Jil Sander Simply Jil Sander Chopard Casmir Hermes Jour d'Hermes Lancome Tresor In Love Burberry London Hermes Eau de Néroli Doré Annick Goutal Eau d'Hadrien Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Annick Goutal Duel Tom Ford Cafe Rose L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Bvlgari Omnia Amethyste Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca Versace Vanitas Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Kenzo Kenzo Amour Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Lucy B Pink Frangipani Ralph Lauren Safari