Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale został wydany w 2016 roku. La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale stworzyli Anne Flipo i Dominique Ropion. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, frezja i Łodygi porzeczki; nutami serca są osmantus, jaśmin, róża, mimoza, kwiat pomarańczy, magnolia i fiołek; nutami bazy są drzewo bursztynowe, paczula, irys i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Frezja Łodygi porzeczki

Osmantus Jaśmin Róża Mimoza Kwiat pomarańczy Magnolia Fiołek

Drzewo bursztynowe Paczula Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale by Lancome.

La Vie Est Belle
La Vie Est Belle L`Eau de Toilette
La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere
La Vie Est Belle L’Absolu
Alien Essence Absolue

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

Mała B. stoi na podwórku w kolejce do sprzedawcy cukrowej waty. W rączce ściska mocno złotówkę, a ślinka prawie jej cieknie po brodzie. Nareszcie, ma! Pierwszy kęs i wata przykleja się do noska i zakleja rumianą buzię...mniaaaammm

Taki mi obraz stanął przed oczami, kiedy użyłam pierwszy raz tych perfum - zanurzenie się w słodkiej, wspaniałej chmurze cukrowej waty :) Pyszne wrażenie!

Niestety cukrowa wata to przysmak, którym się szybko można nasycić i tak jest też w moim przypadku z tym zapachem. Butelki nie zużyłabym chyba do końca żywota, ale wielbicielom LVEB i słodkości mogę polecić, tym bardziej, że parametry są rewelacyjne. Na lato wydają mi się osobiście zbyt ciężkie, słodycz osmantusa, mimozy i pozostałych kwiatów jest tu bardzo gęsta, wręcz oblepiająca.

marta1990
marta1990

Uwielbiam początek tego zapachu, obłędnie słodki, jakby oblepione cukrem kwiaty układały sie nam na skórze. Jestem wierna fanka klasycznej wersji, Florale kupiłam ze względu na to, ze szukam słodkości idealnych na upały. Absolutna zaleta lveb sa parametry uzytkowe i to chyba cecha wszystkich zapachow z linii. Wersja Florale jest zdecydowanie lżejsza od klasyka, mniej w niej słodkości budyniowej ma rzecz kwiatów. Ja osobiście jestem olbrzymia fanka fiolka wiec gdy zobaczyłam ze tu sie pojawia zapragnęłam zapachu juz i natychmiast. Zdecydowanie komplementowany, piękny zapach na ciepłe dni. Na mojej skórze mocno wyczuwalny przez około 5 godzin pózniej przygasa jednak zostaje ze mną aż do kąpieli. Zdecydowanie beda kolejne flakony bo juz sie zakochałam. Nawet jesli nie jest niczym odkrywczym, nie otwiera nas na nowe olfaktoryczne doznania to jest śliczny, a śliczne i łatwe w odbiorze zapachy mieć należy:) nie zawsze musimy zmuszać ludzi do upajania sie kadzidlami i tytoniem ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano Parlez-Moi d’Amour Eau Fraiche Lancome La Vie Est Belle Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Emanuel Ungaro Fruit d'Amour Pink Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher Poire Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Jimmy Choo Jimmy Choo Eau de Toilette Lalique Lalique Le Parfum Christian Dior Miss Dior (new) Emanuel Ungaro Apparition Sky Halloween Halloween Fresia Jennifer Lopez Still Gucci Gucci Guilty Intense Salvador Dali Dalissime Elie Saab Le Parfum Resort Collection Viktor&Rolf Flowerbomb Lanvin Eclat d’Arpège