Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale został wydany w 2016 roku. La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale stworzyli Anne Flipo i Dominique Ropion. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, frezja i Łodygi porzeczki; nutami serca są osmantus, jaśmin, róża, mimoza, kwiat pomarańczy, magnolia i fiołek; nutami bazy są drzewo bursztynowe, paczula, irys i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Frezja Łodygi porzeczki

Osmantus Jaśmin Róża Mimoza Kwiat pomarańczy Magnolia Fiołek

Drzewo bursztynowe Paczula Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale by Lancome.

La Vie Est Belle
La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere
La Vie Est Belle L`Eau de Toilette
La Vie Est Belle L’Absolu

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Recenzje Perfum

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale by Lancome 2.67 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx pure Life Woman Avon Dreamlife Bouquet Laura Biagiotti Aqua di Roma Esprit Dynamic Life for Her Oilily Muse Ineke Chemical Bonding Esprit Celebration for Her Otto Kern Signature Women Avon Chic in Black Mexx XX Very Nice Victoria`s Secret Love Rocks Victoria`s Secret Pretty in Pink