Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Lancome dla kobiet Zdjęcia

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale został wydany w 2016 roku. La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale stworzyli Anne Flipo i Dominique Ropion. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, frezja i Łodygi porzeczki; nutami serca są osmantus, jaśmin, róża, mimoza, kwiat pomarańczy, magnolia i fiołek; nutami bazy są drzewo bursztynowe, paczula, irys i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Frezja Łodygi porzeczki

Osmantus Jaśmin Róża Mimoza Kwiat pomarańczy Magnolia Fiołek

Drzewo bursztynowe Paczula Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale by Lancome.

La Vie Est Belle
La Vie Est Belle L`Eau de Toilette
La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere
La Vie Est Belle L’Absolu
Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense

La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Recenzje Perfum

elektrokot
elektrokot

Moja przygoda z La Vie Est Belle zaczęła się od zapachu w koncentracji wody perfumowanej. Kiedy użyła go po raz pierwszy ogłuszona rodzina zapytała o nazwę tej woni. Życie jest piękne-powiedziałam. Chyba trudne-odpowiedzieli zgodnym chórem. I w ten sposób zrozumiałam, że parametry LVEB mogą być co najmniej bolesne dla otoczenia. Następnie spotkałam na swojej drodze wodę toaletową. Tu było nieco lepiej. Mniej słodko, można nawet doszukać się w tej wersji pewnego wyrafinowania. Nadal mam flakon edt i od czasu do czasu, w domowym zaciszu lubię się do wielkiego sprzątania spryskać pięknym życiem. A na koniec trafiłam na wersję Florale. I muszę przyznać, że jest w tych flankerach jakaś metoda. Oto po raz kolejny wyszłam do ludzi z LVEB Florale. I odbiór był tak pozytywny jak przy Poison Girl, Normalnie czułam się jakbym miała fanklub:D Są tu podane na słodko kwiaty, które pachną ładnie i miło. Lekko się to nosi, ma ogon w sam raz i nie drażni nawet szczodrze zaaplikowane. Odlewkę zużyję. Czas pokaże co będzie potem.

Monolithe
Monolithe

Eureka! Toż to wersja essence Flowerbomb EDT ! ;) Zapach uderzająco podobny - myślę, że to głównie za sprawą osmantusa ale LVEBF jest o wiele mocniejszy. Założenie obu zapachów jest również podobne, ponieważ oba to słodycz nieoczywista - pochodząca z kwiatów,inne nuty również podobne. Kupiłam La Vie Est Belle Florale za sprawą miłości do klasycznej EDT, którą lubie bardziej niż EDP, niby wszystkie La Vie mają coś wspólnego to ten jest inny, ładny i dość mocny, ale nie wybitny, nie intryguje, a w przeciwieństwie do Flowerbomb EDT i La Vie EDT, nie da sie go nosić przy wysokich temperaturach ponieważ męczy. Mimo to nie żałuje zakupu w ciemno, od czasu do czasu mi towarzyszy i da się go lubić

Sylwia74
Sylwia74

Zapach lekki, słodki, kwiatowo-cukierkowy. Otwarcie jest dużo łagodniejsze niż w klasyku ale nadal bardzo słodkie. Florale jest bardzo kwiatowa. Mocno wyczuwalna jest dla mnie frezja, osmantus, fiołek i jaśmin. Wersja Florale jak dla mnie jest najbardziej okrojona z klasyka z pośród wszystkich jej flankerów. Jeśli ktoś nie znosi klasyka (a tłumy ludzi się pod tym podpisują) to radzę wypróbować Florale. Ja akurat klasyka bardzo lubię a przepadam wręcz za wersją Intense i niestety przy nich Florale wydaje mi się słabiutka. Brak jej mocy La Vie Est Belle, która jest gęsta i esencjonalna, bardziej elegancka. Florale to lżejsza wersja na co dzień, idealna na lato. Trwałość do kilku godzin. Flakonik uroczy.

Paulina092
Paulina092

Mimo, że bardzo lubię rodzinę LVEB ociagałam się z testami wersji Florale. W zasadzie spodziewałam się, że to będą jakieś kwiatki-sratki, popłuczyny po klasyku. Wczoraj postanowiłam nadrobić zaległości. I zakochałam się :)
Poczatek jest dość łagodny i świeży, kobiecy i delikatny. Z upływem czasu zapach staje się co raz bardziej słodki, pudrowy i odsładnia DNA pierwowzou. Słodkie musujące cukiereczki :)
Na plus zaskoczyła mnie trwałość i projekcja. Są ròwnie dobre jak u Kròlowej Matki. Prefumy zaaplikowane około 15 czułam następnego dnia po przebudzeniu, a blotter zostawiony na szafce wypełnił zapachem cały pokòj...
Dzisiaj pobiegłam do Bootsa i bez chwili wahania wrzuciłam śliczną 50 do koszyka. Flakonik bardzo kobiecy i elegancki. Na szczęście troszkę lżejszy niż oryginał.
Tak pachnie szczęście :)

malwusia
malwusia

Mała B. stoi na podwórku w kolejce do sprzedawcy cukrowej waty. W rączce ściska mocno złotówkę, a ślinka prawie jej cieknie po brodzie. Nareszcie, ma! Pierwszy kęs i wata przykleja się do noska i zakleja rumianą buzię...mniaaaammm

Taki mi obraz stanął przed oczami, kiedy użyłam pierwszy raz tych perfum - zanurzenie się w słodkiej, wspaniałej chmurze cukrowej waty :) Pyszne wrażenie!

Niestety cukrowa wata to przysmak, którym się szybko można nasycić i tak jest też w moim przypadku z tym zapachem. Butelki nie zużyłabym chyba do końca żywota, ale wielbicielom LVEB i słodkości mogę polecić, tym bardziej, że parametry są rewelacyjne. Na lato wydają mi się osobiście zbyt ciężkie, słodycz osmantusa, mimozy i pozostałych kwiatów jest tu bardzo gęsta, wręcz oblepiająca.

marta1990
marta1990

Uwielbiam początek tego zapachu, obłędnie słodki, jakby oblepione cukrem kwiaty układały sie nam na skórze. Jestem wierna fanka klasycznej wersji, Florale kupiłam ze względu na to, ze szukam słodkości idealnych na upały. Absolutna zaleta lveb sa parametry uzytkowe i to chyba cecha wszystkich zapachow z linii. Wersja Florale jest zdecydowanie lżejsza od klasyka, mniej w niej słodkości budyniowej ma rzecz kwiatów. Ja osobiście jestem olbrzymia fanka fiolka wiec gdy zobaczyłam ze tu sie pojawia zapragnęłam zapachu juz i natychmiast. Zdecydowanie komplementowany, piękny zapach na ciepłe dni. Na mojej skórze mocno wyczuwalny przez około 5 godzin pózniej przygasa jednak zostaje ze mną aż do kąpieli. Zdecydowanie beda kolejne flakony bo juz sie zakochałam. Nawet jesli nie jest niczym odkrywczym, nie otwiera nas na nowe olfaktoryczne doznania to jest śliczny, a śliczne i łatwe w odbiorze zapachy mieć należy:) nie zawsze musimy zmuszać ludzi do upajania sie kadzidlami i tytoniem ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale marki Lancome reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Miss Dior (new) Jimmy Choo Jimmy Choo Eau de Toilette Viktor&Rolf Flowerbomb Lalique Lalique Le Parfum Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Roberto Cavalli Just Cavalli Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Lancome Hypnose Salvatore Ferragamo Signorina Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum Chanel Coco Eau de Toilette Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique John Galliano Parlez-Moi d’Amour Eau Fraiche Elie Saab Le Parfum Resort Collection Kenzo Kenzo Amour Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Paco Rabanne Olympea Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Christian Dior Poison Girl